Kylie Jenner od lat majstruje przy twarzy i inwestuje w operacje plastyczne. Teraz mówi o urodzie córki. Zaskakujące wyznanie

Kylie Jenner ingerowała w urodę i ma za sobą kilka poważnych zabiegów. Okazuje się, że nie chce by jej córka Stormi szła w jej ślady.

Kylie Jenner spełnia się jako influencerka, przedsiębiorczyni oraz mama dwójki dzieci. Jej córka Stormi ma już pięć lat, zaś syn Aire w lutym ukończył rok. Dzieci są owocem relacji celebrytki z raperem Travisem Scottem. Jenner często publikuje materiały z udziałem dzieci, a najwięcej jest ich ze Stormi w roli głównej. Córka gwiazd ma mnóstwo fanów. Czy pójdzie w ślady mamy? Jenner nie życzy Stormi żadnych operacji plastycznych.

Zobacz wideo Kylie Jenner pokazała owoc swojej trzyletniej pracy. Tym razem postawiła na kosmetyki dla dzieci

Kylie Jenner nie życzy operacji plastycznych córce

Nie od dziś wiadomo, że Kardashianki uwielbiają poprawiać swój wygląd. Najmłodsza z sióstr, czyli Kylie Jenner już w wieku nastoletnim zaczęła interesować się medycyną estetyczną. Duże usta (zrobione w wieku 17 lat), perfekcyjny nos i zarysowana żuchwa - oto, jak ingerowała w urodę. Sylwetka Jenner również jest komplementowana. Jej podejście do urody nieco się zmieniło od momentu, kiedy została mamą. W zwiastunie trzeciego sezonu "The Kardashians" mogliśmy zobaczyć fragment rozmowy głównych bohaterek na temat piękna zewnętrznego. 

Nie chcę, żeby moja córka robiła to, co ja - wyznała Kylie Jenner.

Co zaskakujące, mama Stormi i Aire żałuje ingerowania w swój wygląd za pomocą operacji plastycznych. Z kolei w wywiadzie dla „HommeGirls" celebrytka przyznała, że pokochała siebie bardziej po tym, jak została mamą. "Mogę zobaczyć w niej swoje piękno" - mówi na temat Stormi. Dodała ponadto, że córka jest dla niej idealna.

Twarz Kylie Jenner została przeanalizowana przez specjalistę

Uroda Jenner stała się tematem debaty publicznej. Dr. Onir Spiegel z Bostonu, któremu medycyna estetyczna nie jest obca, postanowił przyjrzeć się metamorfozie celebrytki. Na podstawie porównania jej zdjęć utrzymywał, że Jenner ingerowała w wygląd nosa, brwi oraz policzków. "Wydaje mi się, że miała też powiększanie policzków lub wypełniacze policzków" -  napisał jeden z obserwatorów specjalisty. Użytkownicy TikToka zauważyli także zmiany w okolicach brody. Kiedyś gwiazda nie miała aż tak wymodelowanej twarzy. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.