Małgorzata Tomaszewska w młodzieżowym wydaniu. Te buty to ryzykowny wybór. Opłacił się

Małgorzata Tomaszewska wróciła po krótkiej przerwie do prowadzenia "Pytania na śniadanie". Podczas ostatniego wydania miała na sobie wiosenną stylizację, w której najbardziej wyróżniały się buty.

Małgorzata Tomaszewska nie od dziś spełnia się w roli prowadzącej. Możemy ją zobaczyć na wielu galach organizowanych przez TVP, a na co dzień w programie "Pytanie na śniadanie". Podczas porannych rozmów towarzyszy jej Aleksander Sikora. Dziennikarka wróciła do śniadaniówki po przerwie. Z powrotem zaczyna zachwycać widzów swoimi stylizacjami. Podczas ostatniego wydania zwróciła na siebie uwagę charakterystycznymi butami.

Zobacz wideo Małgorzata Tomaszewska jest na nietypowej diecie. "Jem przez 8 godzin, nie jem przez 16"

Małgorzata Tomaszewska zachwyca wiosenną stylizacją. Założyła kowbojki

Prezenterka TVP musi dbać o swój wygląd. Jest w końcu oglądana przez sporą widownię. W programach zawsze ma idealnie ułożone włosy oraz jest schludne ubrania. Dziennikarka słynie z kobiecych stylizacji. Podczas ostatniego wydania "Pytania na śniadanie" przełamała strój mocnym akcentem w postaci białych kowbojek. Założyła je do białej koszuli z szerokimi rękawami i ciemnych jeansów. W ten sposób Tomaszewska uzyskała bardzo młodzieżowy i wiosenny look. Mnóstwo celebrytek stawia na kowbojki w tym sezonie, gdyż pasują do wielu ubrań. Można je skompletować ze spódnicą czy sukienką. Co sądzicie o takim połączeniu?

Małgorzata TomaszewskaMałgorzata Tomaszewska AKPA

Tomaszewska na co dzień ubiera się elegancko, natomiast w czasie wolnym stawia na luźniejsze kreacje. Na Instagramie możemy zobaczyć prezenterkę w zwiewnych spódnicach i krótkich topach czy w kostiumie kąpielowym. Dziennikarka zbiera dużo pochwał dotyczących jej sylwetki oraz włosów. Zdradziła, że zgrabne ciało to efekt między innymi zdrowego odżywiania. Z kolei jej długie kosmyki lśnią dzięki regularnemu olejowaniu włosów.

Małgorzata Tomaszewska sporządziła testament w trosce o syna

Dziennikarka spełnia się nie tylko przed kamerami, ale i jako matka. Zadbała już o bezpieczną przyszłość dla swojego pięcioletniego dziecka. W rozmowie z "Faktem" zdradziła, że sporządziła testament. "Mam wszystko zabezpieczone, i to od dłuższego czasu. Gdy mały miał chyba dwa latka, to spisałam testament. Mam w nim spisane wszystkie szczegóły dotyczące tego, co z synem będzie się działo, jeśli mnie zabraknie" - wyznała Tomaszewska. Więcej o tym przeczytacie tutaj. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.