Kajra skończyła 39 lat. Sławomir przygotował dla niej niespodziankę na scenie

Kajra skończyła 39 lat. Sławomir zrobił jej z tej okazji niespodziankę na scenie. Zdradził przy okazji marzenie gwiazdy. Solenizantka chciałaby polecieć w kosmos.

Kajra i Sławomir tworzą jeden z barwniejszych duetów w naszym show-biznesie. Towarzyszą sobie nie tylko na scenie, lecz także w życiu prywatnym. Para, która zasłynęła przebojem "Miłość w Zakopanem", jest małżeństwem z dwunastoletnim stażem. W mediach nieustannie pojawiają się plotki o kryzysie w ich związku, ci jednak wciąż udowadniają, że płonie między nimi niegasnące uczucie. Magdalena "Kajra" Kajrowicz 27 kwietnia 2023 roku skończyła 39 lat. Mąż gwiazdy postanowił z tej okazji zrobić jej na scenie niespodziankę.

Zobacz wideo Sławomir i Kajra od 7 lat wychowują syna. "Spędził z nami w trasie ponad 3 lata"

Sławomir zrobił niespodziankę dla Kajry. Skończyła 39 lat

"Urodziny Kajry! Słońce melodię gra. Dołączycie do nas? Wzniesiecie dzisiaj toast?" - napisał Sławomir i udostępnił nagranie z programu "Tak to leciało!". Na nagraniu widzimy, jak Kajra jest zaskoczona przez ekipę programu TVP, która wręcza jej kwiaty i tort. "Życzę ci radości i żebyś poleciała w kosmos, żeby się spełniło to twoje marzenie..." - zaczął mówić wzruszony mąż gwiazdy. Pod wpisem nie brakuje życzeń od fanów duetu. 

 

Sławomir obchodził 40. urodziny

Sławomir także niedawno obchodził urodziny. Piosenkarz wkroczył w czwartą dekadę swojego życia. Z tej okazji opublikował w sieci utwór "Cudowronek". Uwagę zwraca przede wszystkim jego tekst - Sławomir radośnie wyśpiewuje m.in., jak to "ptaszek chce do gniazdka". W teledysku Kajra pląsa się w bikini do rytmu piosenki. Wokalista podkreślił, że to "najbardziej ryzykowna piosenka w jego karierze". Nie bez powodu.

Kajra o kryzysie wieku średniego Sławomira

Co ciekawe, sama żona Sławomira przyznała, że nie jest fanką kontrowersyjnego utworu "Cudowronek". "Usłyszałam go po raz pierwszy, gdy byliśmy na wczasach i nie wiedziałam, czy mam się śmiać, płakać czy uciekać. Uważam, że pewien próg został przekroczony..." - powiedziała w wywiadzie dla Iwony Kutyny. Gwiazda mimo tego zgodziła się na udział w teledysku i występowanie z piosenką na koncertach. Przyznała jednak, że Sławomir niewątpliwie przechodzi kryzys wieku. "Ale ponieważ to jest piosenka na jego czterdziestkę, i najwyraźniej nadszedł kryzys wieku średniego, więc jakoś z zespołem zdzierżymy to. Będziemy grać zawstydzeni, ale się zgodziliśmy" - przyznała.