Kajra o nowym utworze Sławomira. Wspomniała o kryzysie wieku średniego. "Przekroczył sufit żenady"

Kajra w jednym z ostatnich wywiadów wyznała, jak zareagowała, gdy mąż puścił jej najnowszą piosenkę, "Cudowronek", która powstała z okazji jego okrągłych urodzin. Dosadnie oceniła jego twórczość.

Sławomir z okazji 40. urodzin opublikował w sieci utwór "Cudowronek". Piosenka już została okrzyknięta przez fanów jego duetu z żoną hitem nadchodzącego lata. Tekst utworu jest... osobliwy. Sławomir radośnie wyśpiewuje, jak to "ptaszek chce do gniazdka". W teledysku jego partnerka wywija w bikini w rytm piosenki. Jak podkreślił sam wokalista, to "najbardziej ryzykowna piosenka w jego karierze". Co sądzi o tym Kajra? Kiedy pierwszy raz usłyszała ten utwór, była przerażona. 

Zobacz wideo Sławomir i Kajra zdradzają, czy ktoś pomaga im zajmować się synem Kordianem. "Mieszka z nami od siedmiu lat"

Kajra szczerze o utworze "Cudowronek". "Sławomir przekroczył sufit żenady"

Kajra i Sławomir są duetem nie tylko na scenie, lecz także w życiu. Para, która zasłynęła przebojem "Miłość w Zakopanem", jest małżeństwem z dwunastoletnim stażem. W mediach nieustannie pojawiają się plotki o kryzysie w ich związku. Co na to sami zainteresowani? Otwarcie przyznają, że dochodzi między nimi do nieporozumień, ale o rozwodzie nie ma mowy. Co nie zmienia faktu, że Kajra nie jest bezkrytyczna w stosunku do męża.

 

W ostatnim wywiadzie, którego udzieliła Iwonie Kutynie, zdradziła, jak zareagowała, gdy Sławomir zaprezentował jej utwór "Cudowronek", który powstał z okazji jego 40. urodzin. Wokalistka nie gryzła się w język. 

Usłyszałam go po raz pierwszy, gdy byliśmy na wczasach i nie wiedziałam, czy mam się śmiać, płakać czy uciekać. Uważam, że pewien próg został przekroczony... My zawsze balansowaliśmy na granicy, ale tym razem ten sufit żenady Sławomir przekroczył - wyznała w wywiadzie.

O czym w piosence "Cudowronek" śpiewa Sławomir? Utwór zaczyna się niewinne, ale trudno nie odnieść wrażenia, że tak naprawdę nie o tort i rurki z kremem tutaj chodzi. Jeszcze przed jego publikacją zapowiadał, że to "najbardziej ryzykowny utwór w jego karierze". Aby lepiej zrozumieć reakcje jego żony, zapoznajcie się z tekstem piosenki. 

Ptaszek chce do gniazdka, kremik chce do rurki, szydło chce do worka, igła chce do dziurki. Chlebuś chce do pieca, Gucio chce po miodek, ognia szuka świeca, górnik bardzo chce na przodek. Tygrys chce do dżungli, lisek chce do jamy, ślimak chce do muszli, nuta chce do gamy, świeca pragnie tortu, bokser chce dziś walczyć. Żeglarz szuka portu, Cudowronek chce zatańczyć - czytamy w tekście do utworu Sławomira.
 

Kajra czule o mężu: Nadszedł kryzys wieku średniego, więc jakoś z zespołem zdzierżymy ten utwór

Kajra postanowiła jednak przymknąć oko na radosną twórczość męża. W końcu świętował urodziny i piosenka była poniekąd jego prezentem z tej okazji, który sam sobie podarował. Wokalistka podkreśliła, że nie pozostaje nic innego, niż na ten kryzys wieku średniego zareagować z pokorą. Poświęciła się i zagrała nawet w teledysku. Jak podkreśliła, będzie musiała także znieść odgrywanie go na koncertach. "Ale ponieważ to jest piosenka na jego czterdziestkę, i najwyraźniej nadszedł kryzys wieku średniego, więc jakoś z zespołem zdzierżymy to. Będziemy grać zawstydzeni, ale się zgodziliśmy" - podsumowała. Jak wam się podoba nowa piosenka Sławomira?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.