Kryzys w małżeństwie Kajry i Sławomira? To nagranie pokazuje, jak to u nich jest

Media spekulują o kryzysie w małżeństwie Sławomira Zapały i Magdaleny Kajrowicz. Para postanowiła pokazać, co u nich słychać. Utarli nosa niedowiarkom?

19 marca Sławomir obchodzi 40. urodziny. Gwiazda rock-polo odnosi spektakularny sukces. Na scenie i w życiu prywatnym towarzyszy mu żona Magdalena "Kajra" Kajrowicz. Razem prowadzą też program TVP "Tak to leciało". Sławomir wspierał ukochaną, kiedy ta wylewała siódme poty na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Są małżeństwem od ponad dekady. Ostatnio w wywiadzie gwiazdor został zapytany o kryzys w związku i potencjalny rozwód. W rozmowie z portalem se.pl małżeństwo przyznało, że czasem dochodzi do nieporozumień, jednak rozstanie im nie grozi. Z okazji urodzin Sławomira para opublikowała nagranie na Instagramie. Pokazali, jak naprawdę to u nich wygląda.

Zobacz wideo Sławomir i Kajra: Na naszym weselu goście padli o północy. Co z poprawinami?

Kajra i Sławomir mają kryzys? Ależ skąd! Tak to u nich wygląda

Sławomir i Kajra to temperamentne małżeństwo. Żona gwiazdy zdradziła, że podczas awantury zdarza jej się rzucać szklankami. Zapewniła jednak, że jej ukochany jeszcze nie ucierpiał z tego powodu. Zdementowali też plotki o kryzysie i oznajmili, że myślą o powiększeniu rodziny. 

Z okazji 40. urodzin muzyka para wydała nowy singiel "Cudowronek". Na Instagramie opublikowali nagranie zapowiadające piosenkę. Widać na nim parę na rajskiej plaży. Z uśmiechem na twarzy, cieszą się życiem w tropikach. Ani śladu po kryzysie.

Cześć tu Kajra. Nadchodzimy do was z gorącą premierą "Cudowronka". Już jutro o 11:00 na naszym kanale #youtube. A przed 10:00 widzimy się w @pytanienasniadanie i pierwszy raz zaśpiewamy piosenkę dla was w TV. Bądźcie z nami i do zobaczenia.
 

Para była gościem specjalnym niedzielnego odcinka "Pytania na śniadanie". Premierowo zaśpiewali nową piosenkę. Sławomir otrzymał także tort.

Sławomir i Kajra w 'Pytaniu na śniadanie'Sławomir i Kajra w 'Pytaniu na śniadanie' Fot. @superkajra

Screen z IG KajraKajra i Sławomir nie mogą narzekać na brak luksusów. Wnętrze jak z bajki

Jak widać małżeństwo Sławomira i Kajry ma się świetnie. 


 

Więcej o: