Kajra i Sławomir w domu nie mogą narzekać na brak luksusów. Łazienka jak z pałacu, w salonie ogromne okna i cegła

Kajra i Sławomir to jeden z najbardziej znanych duetów w polskim show-biznesie. Muzycy razem koncertują po całej Polsce. Wolne chwile spędzają w domu, którego można pozazdrościć.

Magdalena "Kajra" Kajrowicz oraz Sławomir Zapała tworzą małżeństwo od 2011 roku. To zgrany zawodowo i prywatnie duet, który od lat porywa polskie tłumy na koncertach. Para doczekała się syna Kordiana, który dziś ma sześć lat. Muzycy nie pokazują chłopca zbyt często w sieci, ale na niektórych kadrach z domu możemy go zauważyć. Domostwo Kajry i Sławomira jest przestronne i nowoczesne. Zapraszamy na spacer po ich posiadłości.

Zobacz wideo Czy 50 zł dla Sławomira to dużo? „Stresowało mnie, że śpiewam za darmo"

Kajra i Sławomir mieszkają w wyjątkowym wnętrzu. Mnóstwo intensywnych kolorów

Muzycy często pokazują ujęcia z przedpokoju. W tej przestrzeni pierwsze skrzypce gra niebieska, welurowa ławka, na której Kajra uwielbia odpoczywać. Intensywny kolor tego siedziska wspaniale komponuje się z szarą podłogą i drewnianymi schodami. Lustro powieszone naprzeciw wspomnianej ławki optycznie powiększa przestrzeń. Widzimy w nim, że na ścianach w przedpokoju wiszą płyty pary. 

Jak mieszkają Kajra i SławomirJak mieszkają Kajra i Sławomir Fot. Instagram/superkajra

Salon Kajry i Sławomira to miejsce spotkań i świętowania. Na zdjęciach z Wigilii widzimy poza Kordianem i choinką jasną podłogę i ściany, które zostały podświetlone fioletowymi ledami. W oczy rzuca się także czerwona cegła, która dodaje przytulności. Szara sowa jest oczywiście miejscem, gdzie cała rodzina może się zrelaksować, na przykład z ciepłym napojem w dłoni, co wokalistka pokazała na Instagramie. W salonie muzyków znajdziemy ponadto brązowy regał z książkami. Jest ich naprawdę sporo. Wyjście na taras jest całkowicie białe, podobnie jak poręcz umocowana przy schodach.

Jak mieszkają Kajra i SławomirJak mieszkają Kajra i Sławomir Fot. Instagram/superkajra

 

Rodzina może konsumować posiłki przy drewnianym stole z białymi siedzeniami. Fragmenty jadalni możemy podziwiać z fotorelacji, która została zrobiona z racji urodzin Kordiana.

 

Para w domu nie tylko odpoczywa, ale i pracuje. Pomieszczenie przeznaczone do pracy zostało utrzymane w jasnych barwach, które nie odwracają uwagi od muzycznych zadań. Na ścianach wiszą płyty. 

 

Ogród wokalistów do idealne miejsce do letniego odpoczynku. Widać, że zależy im na zieleni dookoła. Wysokie tuje stanowią ogrodzenie domu. Na zdjęciu Kajry możemy zauważyć nieco bardziej egzotyczne okazy, które trafiły do ogrodu. Co sądzicie o domu artystów?

 

Więcej zdjęć z domu Kajry i Sławomira znajdziecie w galerii na górze strony.

Zobacz też: Czy Sławomir i Kajra mają dzieci? Tak w wywiadach mówią o rodzicielstwie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.