Helena Englert przyznała, ilu miała chłopaków. Prowadzący nie dowierzał i dopytywał o... dziewictwo

Helena Englert coraz częściej udziela się w mediach. Ostatnio wystąpiła w popularnym talk-show. Młoda aktorka postanowiła szerzej opowiedzieć o swoim życiu miłosnym. Niektórzy mogą być zaskoczeni.

Helena Englert jest córką znanej pary - Jana Englerta i Beaty Ścibakówny. O młodej aktorce stało się głośno w polskim show-biznesie za sprawą jej ról w produkcjach takich jak "Pokusa" oraz "#BringBackAlice", gdzie zagrała główną postać. Englert w związku z tym zaczyna częściej pojawiać się na ściankach. Przykuwa wzrok niebanalnym stylem i swoją osobowością. Zwraca na siebie uwagę również wypowiedziami. W jednym z ostatnich wywiadów postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na temat życia miłosnego. Jesteście ciekawi, co powiedziała?

Zobacz wideo Helena Englert o "Dziewczynach z Dubaju" i scenach erotycznych w "Pokusie"

Helena Englert przyznała, ilu miała chłopaków. Możecie być zaskoczeni

Młoda aktorka została zaproszona do talk-show Kuby Wojewódzkiego. Opowiedziała w programie o swoich doświadczeniach zawodowych, ale również i o tych prywatnych. Prowadzący zapytał 23-latkę o związki. Nawiązał przy tym do Jana Englerta. "Twój tata bardzo cenzoruje twoich chłopaków albo dziewczyny?" - zapytał. Aktorka udzieliła odpowiedzi, która dla niektórych może być zaskakująca:

Ja nigdy nie miałam chłopaka, Kuba.

Chwilę później Englert doprecyzowała: "Nigdy nie byłam w związku, może w ten sposób". Prowadzący nie dowierzał w to, że 23-latka nie miała chłopaka. Englert przyznała wówczas, że dużo czasu zajmują jej sprawy zawodowe. Gospodarz odpowiedział: "Wiesz chyba, czy jesteś dziewicą, czy nie". Aktorka ie kryła zakłopotania i postanowiła szybko zareagować: "No wiem, ale o tym nie będziemy rozmawiać, to dwie różne rzeczy,  słuchaj. Czy tobie się wydaje, że ja jestem ambasadorką pruderii? Błagam cię".

DLOKA Niebotyczny majątek Pudzianowskiego. Tyle zarabia na walkach. 200 tys. zł to był początek

Helena Englert - kariera

O młodej aktorce zrobiło się głośno dopiero w ostatnich miesiącach, ale warto zaznaczyć, że nad karierą pracowała już od najmłodszych lat. Jako dwulatka zagrała w filmie "Superprodukcja". Mogliśmy zobaczyć ją ponadto w takich filmach i serialach jak "Układ zamknięty", "Barwy szczęścia", "Diagnoza" czy "Lepsza połowa". W thrillerze erotycznym Marii Sadowskiej "Pokusa", Englert wcieliła się w postać Inez. Mogliśmy zobaczyć ją u boku Piotra Stramowskiego. Z kolei we wspomnianym serialu HBO "#BringBackAlice" zagrała tytułową Alicję. 

Więcej o: