Dagmara Kaźmierska dostała rolę w znanym serialu! Mamy zdjęcia z planu. Ze stylizacją poszła na całość

Fani Dagmary Kaźmierskiej będą mogli niebawem zobaczyć ją na szklanym ekranie. Królowa życia zagra w znanej produkcji. Mamy zdjęcia z planu. Szałowa stylizacja!

Dagmara Kaźmierska popularność zyskała dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Kłodczanka stała się niekwestionowaną gwiazdą serialu dokumentalnego i szybko zaczęła pojawiać się na portalach plotkarskich. Media prześwietliły jej przeszłość, która okazała się dosyć mroczna, jednak i z tego Dagmara zdołała wybrnąć. W czerwcu zeszłego roku TTV zawiesiła produkcję "Królowych życia", Kaźmierska jednak od czasu do czasu nadal pojawia się na antenie tej i innych stacji. Tym razem została zaangażowana do obsady znanego serialu.

Zobacz wideo Nieprzyjemne relacje Sylwii Peretti z Dagmarą Kaźmierską? "Przestałam ją oglądać"

"Lombard. Życie pod zastaw". Dagmara Kaźmierska wystąpi w specjalnym odcinku serialu

Dagmara Kaźmierska pojawi się w odcinku serialu "Lombard. Życie pod zastaw". Królowa życia zagra w serialu samą siebie. W 650. odcinku pracownicy lombardu udzielą pomocy zdenerwowanej blondynce, którą okaże się gwiazda "Królowych życia". Na zdjęciach z planu widzimy, że Kaźmierska postawiła na pełne przepychu stylizacje, które zresztą uwielbia. Będzie dużo różu, koronek i zwierzęcych printów.

'Lombard. Życie pod zastaw''Lombard. Życie pod zastaw' AKPA

Odcinek ze specjalnym udziałem Dagmary Kaźmierskiej! Do lombardu wpada przerażona kobieta, o nietuzinkowym wyglądzie. Twierdzi, że gonią ją dwie wariatki i chcą oblać jakimś płynem, który na pewno jest kwasem. "Uciekająca klientka" okazuje się Dagmarą Kaźmierską, a goniły ją Ewa i Greta, które biegły za Dagmarą z konkretnych powodów. Co z tego wyniknie? – czytamy w opisie odcinka.

Szczupak złowiony przez Wojciecha Koprowskiego Prawdziwa bestia. Nikt w Polsce nie złowił większego okazu przez 50 lat

Dagmara Kaźmierska skarży się na fanów. Stoją pod jej domem!

Dagmara Kaźmierska, pomimo zakończenia zdjęć do "Królowych życia", nadal ma sporo fanów. Niestety, niekiedy miłośnicy talentu komediowego gwiazdy utrudniają jej codzienne funkcjonowanie. Kaźmierska przyznała, że wyjście z domu bywa dla niej trudne. Jej posiadłość wielokrotnie została pokazana we flagowej produkcji TTV, toteż fani bez trudu znajdują to miejsce i czekają na pojawienie się Dagmary. Mama Conana o tych przykrych doświadczeniach mówiła na TikToku: "Ja mam ludzi pod domem. Oni się nie patrzą na nic. Oni stoją, czy ja chcę, czy nie chcę. Mój pies skacze, ja się denerwuję, on do nich lata, ja się spieszę. Ku**a, oni stoją i nie idą".

Więcej o: