25 kwietnia w Warszawie odbyła się premiera kolekcji wokalistki Jennifer Lopez dla włoskiej marki bieliźnianej Intimissimi. Amerykańska gwiazda została nową twarzą marki. Jej kolekcja przypomina włoskie lato z dawnych czasów, a ona sama wygląda jak diwa. Podczas eventu w stolicy pojawiły się liczne polskie gwiazdy, m.in. Julia Wieniawa. Podczas wydarzenia pozowała z koleżanką z planu "Rodzinka.pl" Wiktorią Gąsiewską.
Artystka może się pochwalić tytułem jedynej polskiej ambasadorki włoskiej marki bieliźnianej. Było więc oczywiste, że pojawi się na premierze nowej kolekcji. Na tę okazję wybrała jasne jeansy, czarne sandałki na obcasie i czarny biustonosz ozdobiony kontrastową, jasną koronką. Całość uzupełniła oversizowa, skórzana kurtka z frędzlami. Na szyi Wieniawa miała aksamitny, czarny cienki szal i srebrny naszyjnik. W ręce trzymała małą torebkę bagietkę. Włosy miała związany w ciasny kok, a na twarz opadały pojedyncze pasma. Makijaż był promienny. W oczy rzucała się kocia kreska.
Aktorka chętnie pozowała u boku Wieniawy. Widać, że gwiazdy pozostają w świetnych relacjach po zakończeniu serialu "Rodzinka.pl". Podczas premiery nowej kolekcji bieliźnianej marki Gąsiewska zaprezentowała się w jasnych, obszernych jeansach i czarnym gorsecie. Na wierzch miała założoną jedwabną, różową koszulę i szpilki w tym samym kolorze. Do stylizacji dobrała torebkę w kontrastowym zielonym kolorze. Gwiazda postawiła na rozpuszczone włosy i bardzo delikatny, rozświetlający makijaż.
Premierę kolekcji amerykańskiej gwiazdy zobaczyła także Natasza Urbańska. Postawiła na szary garnitur i biały top z prześwitami. Wśród zaproszonych gości znalazły się także Angelika Mucha, Natalia Nykiel, Anna Markowska czy ciężarna Sylwia Nowak. Ta ostatnia pojawiła się w satynowym komplecie, przypominającym piżamę w kolorze lawendy. Bluzka była odpięta na ciążowym brzuchu, a gwiazda prezentowała się naprawdę promiennie. Więcej zdjęć z eventu znajdziesz w galerii u góry strony.
Żona porzuciła go dla młodszego. Gwiazdor Ich Troje błagał, żeby wróciła
Felicjańska o zarobkach w "Królowej przetrwania". Wspomniała o kwocie
Widzowie podzieleni nowym sezonem "Euforii". "Nie da się tego sprowadzić do samej wolności artystycznej"
Wałęsa ujawnił zaskakujące kulisy spotkania z Macronem. "Bardzo go to interesowało"
Wielkie zmiany w jury "Tańca z gwiazdami". Jedna z gwiazd odchodzi
"Praca gorsza niż kopanie rowów". Piaseczny relacjonuje wiosenne porządki
Te buty Lasockiego to ideał na komunię, chrzciny i wesele. Przechodzisz w nich cały dzień
Ojciec Viki Gabor opuści areszt. Sąd podjął decyzję ws. wyłudzania pieniędzy
Felicjańska o relacji z synami. Padły poruszające słowa. "Nigdy we mnie nie przestali wierzyć"