Stylowi Majdanowie na wiosennym spacerze. Jest luksusowo. "Jak jakaś rodzina królewska"

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan zabrali synów na spacer po słonecznej Warszawie. Wszyscy członkowie rodziny zadbali o ubiór i dodatki.

Małgorzata Rozenek-Majdan od sierpnia ubiegłego roku współprowadzi "Dzień dobry TVN". Gwiazda pojawiła się w śniadaniówce 23 kwietnia, resztę niedzieli natomiast postanowiła spędzić z rodziną. Rozenek i Majdan korzystali z przepięknej pogody i wybrali się na spacer po wiosennej stolicy. My patrzymy na ich stylizacje. Wszystkie dodatki są przemyślane, a cała rodzina wygląda jak wyjęta z okładki magazynu "Sukces".

Tak mieszka Katarzyna Glinka Glinka pokazała dom. Kuchnia jak z katalogu. Sypialnia klasyczna

Majdanowie spacerują po Warszawie. Wyglądają jak Windsorowie?

Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na inspirowane latami 70. dżinsy o kroju flare, do tego dobrała białą bluzę z wyhaftowanym niebieską nicią mopsem. Radosław wyglądał z kolei, jakby przed chwilą wrócił z partyjki golfa. Białe spodnie i koszulkę zestawił z kardiganem marki Ralph Lauren. Na podobny look postawił najstarszy syn Rozenek, Stanisław. Tadeusz i Henryk powitali wiosnę w pasiastych koszulkach. Internauci nie mieli wątpliwości - rodzina wygląda luksusowo. Jedni skojarzyli nawet Majdanów z royalsami.

 
Jak jakaś rodzina królewska - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Pod wrażeniem są także inni użytkownicy portalu. Internauci szczególnie dużo uwagi poświęcili Stanisławowi. Jedni zachwycają się jego stylem, drudzy nie mogą uwierzyć, jak bardzo nastolatek przypomina swojego ojca. W sekcji komentarzy znajdziemy całą masę miłych słów na jego temat: "Gosiu, twój najstarszy syn to prawdziwy dżentelmen. Gratulacje, cudownie go wychowałaś". Z wyglądu Stanisław to cały tata.

Zobacz wideo Co Małgorzata Rozenek-Majdan chciałaby usłyszeć od polityków przed wyborami?

Małgorzata Rozenek-Majdan zaliczyła sporo wpadek modowych

Obecny styl Małgorzaty Rozenek-Majdan rodził się przez lata i zdarzały jej się modowe wpadki. Na początku kariery gwiazda TVN często na czerwony dywan wybierała kreacje, które niepotrzebnie dodawały jej lat. Niekiedy nie potrafiła ograć stylizacji odpowiednimi dodatkami i dopasować stroju do okazji. Te wpadki należą już do przeszłości. Obecnie Rozenek uważana jest za prawdziwą ikonę stylu i jedną z najlepiej ubranych gwiazd rodzimego show-biznesu. Więcej o ewolucji jej stylu przeczytacie w naszym artykule na ten temat.

Więcej o: