Mama Ginekolog zdecydowała się na doczepy. Jakie długie! Internauci: Jak roszpunka

Mama Ginekolog szykuje się do świętowania dziesiątej rocznicy ślubu. Celebrytka zdecydowała się na długie doczepy. Nie wszyscy byli zachwyceni.

O Mamie Ginekolog w ostatnim czasie mówiło się głównie w kontekście afer z jej udziałem. Internautów najbardziej zaszokowało jej wyznanie, że przyjmuje znajomych do gabinetu NFZ poza kolejką. Celebrytka nie widziała w tym nic złego, ale na jej pracodawcę ostatecznie została nałożona kara. W mediach społecznościowych Nicole Sochacki-Wójcicka zamieszcza jednak różny kontent. Tym razem postanowiła pokazać się w przedłużonych włosach. Ta zmiana wywołała poruszenie w komentarzach. 

Zobacz wideo Ida Nowakowska o aferze z Mamą Ginekolog: Wszyscy powinni być traktowani tak samo

Mama Ginekolog zdecydowała się na doczepy

Mama Ginekolog jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil obserwuje ponad 930 tysięcy użytkowników. Tym razem celebrytka wrzuciła nagranie z salonu fryzjerskiego. Widzimy na nim, że zdecydowała się na długie doczepy. Po metamorfozie jej włosy mają 65 centymetrów długości. Nie wszystkim jednak ta zmiana przypadła do gustu. W komentarzach było sporo krytyki. "Mi się nie podoba, wolę cię w naturalnych włosach", "aż tak długie wcale ładnie nie wyglądają" - pisali internauci. Inni się zachwycali: "Super, też by chciała takie długie włosy".  W komentarzach pojawiły się też porównania do roszpunki i do młodej Maryli Rodowicz

 

Mama Ginekolog wyprawia drugie wesele

Mama Ginekolog ostatnio podzieliła się z internautami najbliższymi planami. Okazuje się, że chce hucznie świętować z mężem dziesiątą rocznicę ślubu. Małżonkowie postanowili z tej okazji ponownie wyprawić wesele. W tym celu zapisali się nawet na lekcję tańca. Uroczystość jest zaplanowana na 8 czerwca 2023 roku. 

Mama GinekologMama Ginekolog Fot. Instagram.com/mamaginekolog

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.