Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" naraził się widzom. Poszło o... tosty. "Jarek, oszukujesz"

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" nie przestaje budzić emocji nawet w internecie. Ostatnio rozwścieczył internautów tym, jak przygotował tosty.

Jaruś to jedna z najbarwniejszych postaci emitowanego od 2012 roku programu "Chłopaki do wzięcia". W poszukiwaniach żony kibicowali mu wszyscy widzowie, ale kiedy w końcu wypowiedział słowa przysięgi małżeńskiej, część z nich skrytykowała jego wybór. Niestrudzony uczestnik lubi jednak popularność, czego dowodem jest jego kanał na YouTubie. W ostatnim czasie podzielił się z filmikiem, na którym robi tosty. Kością niezgody między nim a widzami okazały się ser i szynka.

Zobacz wideo Sylwia Peretti chciała wyjaśnić z Magdą Gessler nieudane "Kuchenne rewolucje": Powiedziała, że już zakończyliśmy nagrania

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" naraził się widzom. Poszło o... tosty

Jaruś opublikował film zatytułowany "najlepsze tosty". Bohater "Chłopaków do wzięcia" przygotował wcześniej chleb, ser, szynkę i sos czosnkowy. Internauci dopatrzyli się, że uczestnik, choć tosty zrobił, to bez żadnych dodatków. Zabrakło sera i szynki, a na chleb zrzucił zaledwie kroplę sosu. "Jarek, oszukujesz, nie było ani szynki, ani sera! Jedynie kropla sosu czosnkowego, który w dodatku był kupiony" - napisała internautka. "Wydaje mi się, że kiedyś wypowiadał się mądrzej" - czytamy kolejny komentarz wrednego widza. Znaleźli się i tacy, którzy stanęli w obronie Jarusia. "Niektóre komentarze są nie na miejscu. Tyle jadu w was" - czytamy.

"Chłopaki do wzięcia". Dom "Szczeny" popada w ruinę

Innym popularnym bohaterem "Chłopaków do wzięcia" jest Szczena. W ostatnim czasie jeden z tiktokerów postanowił odwiedzić jego dom, w którym przed laty kręcone były odcinki programu. Jak się okazało, dom mężczyzny obecnie popada w ruinę. Oglądając materiał opublikowany na TikToku, trudno uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu roiło się tam od telewizyjnych kamer

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.