Rozenek dumna z syna. Wzruszająco go pożegnała na lotnisku. "Mój mały Staś, kiedy on tak urósł i czemu tak szybko?"

Małgorzata Rozenek odprowadziła najstarszego syna Stanisława na lotnisko. Nastolatek poleciał na wycieczkę ze znajomymi, co wprawiło prowadzącą "Dzień dobry TVN" w pełen wzruszenia nastrój.

Małgorzata Rozenek intensywnie pokazuje życie rodzinne w mediach społecznościowych. W ten sposób dokumentuje niezapomniane chwile z najbliższymi. Oprócz niego często też pokazuje dzieci z pierwszego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem - Stanisława i Tadeusza. To właśnie najstarszego syna - Stanisława pożegnała ostatnio na lotnisku. Ten wybrał się w szkolną podróż ze znajomymi. Małgorzata Rozenek była bardzo poruszona całą sytuacją i dodała refleksyjny opis na Instagrama. 

Zobacz wideo Co Małgorzata Rozenek-Majdan chciałaby usłyszeć od polityków przed wyborami?

Małgorzata Rozenek pożegnała Stanisława. Dodał rozczulające wideo z synem

Małgorzata Rozenek często udostępnia w mediach społecznościowych zdjęcia swoich bliskich. Tym razem także postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i wrzuciła do sieci filmik, na którym przytula syna Stanisława przed odlotem na wycieczkę. Odprowadziła go z z całą obstawą: Henrykiem i Tadeuszem, którzy także czule się z nim pożegnali. Na Instagramie zamieściła opis podsumowujący rozstanie z synem:

Mój mały synek Staś, którego jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam, tak jak teraz Henia, a wcześniej Tadzia, jest już tak duży, że leci z przyjaciółmi ze szkoły na wycieczkę, Oczywiście nadal będę go przytulać, bo nosić to już raczej on mnie. Ale ciągle nie mogę wyjść ze zdumienia: Kiedy on tak urósł i czemu tak szybko? - podsumowała.
 

Nos może zmienić wygląd całej twarzy. Jak gwiazdy wyglądały przed operacją? Nos może zmienić wygląd całej twarzy. Jak gwiazdy wyglądały przed operacją?

Małgorzata Rozenek - życie prywatne

Małgorzata Rozenek jest związana z Radosławem Majdanem od 2013 roku. Tworzą małżeństwo od września 2016 roku i wspólnie wychowują dwójkę synów prezenterki z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. 10 czerwca 2020 roku na świat przyszedł syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana - Henryk. 

Więcej o: