Aleksandra Żebrowska w zaawansowanej ciąży. Zborowska bez ogródek: Nie mów, że piąte...

Aleksandra Żebrowska w poniedziałkowy wieczór podzieliła się na Instagramie zdjęciem z czasów w zaawansowanej ciąży. Nie zabrakło rozbawionych komentarzy przyjaciółek.

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski doczekali się czwórki dzieci. Ostatnie dziecko pary przyszło na świat w połowie 2022 roku, ale zdjęcia ciężarnej lub opiekującej się dziećmi Oli to na jej Instagramie chleb powszedni. Najnowsze wzbudziło ogromny entuzjazm.

Zobacz wideo Ola Żebrowska świętuje urodziny Michała Żebrowskiego

Aleksandra Żebrowska na zdjęciu w zaawansowanej ciąży

Uspokajamy - Aleksandra Żebrowska sama napisała, że to stara fotografia, wykonana w czasie jednej z ciąż. Udało się jej jednak wkręcić kilka osób, w tym Zofię Zborowską. "Umyta, ubrana, uczesana" - podpisała fotkę Żebrowska.

Ja pitole, nie mów, że piąte...?  - skomentowała Zofia Zborowska.
Stare zdjęcie! Ale udziec bez zmian - odpisała żona aktora.
 

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski - związek

Aleksandra i Michał Żebrowscy od ponad dziesięciu lat tworzą zgodne małżeństwo. Poznali się, kiedy Ola miała 18 lat, a Michał - 33. Żebrowski pracował wtedy nad "Na dobre i na złe". Trafili na ten sam kurs językowy, ale, jak aktor przyznał w 2012 roku w rozmowie z "Elle", "Ola nie była jeszcze gotowa na ślub ze starym dziadem". Trzy lata później związali się ze sobą.

Wpadliśmy na siebie i od tego się zaczęło. Pijąc kawę, spojrzałem na nią i zrozumiałem, że naprzeciw mnie siedzi moja przyszła żona - mówił w rozmowie z "Elle" Żebrowski.

Już trzy miesiące po pierwszej randce aktor poprosił Olę o rękę. Rok później wzięli ślub i od tego czasu stanowią jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie.