Brooke Shields wspomina utratę dziewictwa. "Kiedy skończyliśmy, byłam sparaliżowana wstydem"

W dokumencie "Ślicznotka. Historia Brooke Shields" 57-letnia aktorka opowiedziała o trudach dorastania jako nastoletnia gwiazda, która już od bardzo młodego wieku uważana była za symbol seksu. Shield poruszyła wiele osobistych i intymnych wątków. Zdradziła m.in. kiedy straciła dziewictwo.

Brooke Shields zadebiutowała w wieku 11 lat w filmie "Ślicznotki". Pocałowała wtedy na planie o 16 lat starszego mężczyznę. Już jako nastolatka Shields była seksualizowana, a cała jej tożsamość skupiała się wokół jej urody. Była jedną z najczęściej fotografowanych kobiet na świecie. W dokumencie ABC News  "Ślicznotka. Historia Brooke Shields" aktorka opowiedziała o trudnych i intymnych momentach z dorastania w show-biznesie. Karierą nastoletniej Brooke sterowała jej matka Teri Shields. Mimo że w dokumencie aktorka ją broni, to właśnie matka Shields zgodziła się na jej nagą sesję, gdy Brooke miała zaledwie dziesięć lat. Teri Shields doradzała córce, aby poruszyła publicznie temat swojego dziewictwa, co dało prasie przyzwolenie do wypytywania o ten wątek. W dokumencie aktorka opowiedziała o swoim pierwszym razie. 

Zobacz wideo Laura Sieka z "Love Island" poszła do wróżki, by przepowiedziała jej przyszłość

Brooke Shields o utracie dziewictwa. "Natychmiast wybiegłam z pokoju"

57-letnia Brooke Shields w dokumencie "Ślicznotka. Historia Brooke Shields" postanowiła rozliczyć się z przeszłością. Opowiedziała o tym, jak się czuła jako nastoletnia gwiazda, którą traktowano jako obiekt seksualny. Wyjawiła również historię utraty dziewictwa. Kiedy miała 20 lat jej matka zasugerowała, aby Brooke wyjawiła w mediach, że nadal jest dziewicą. Ten zabieg miał "pomóc" jej karierze. Aktorka pierwszy raz przeżyła jako studentka w wieku 22 lat z Deanem Cainem, który zyskał potem popularność dzięki roli Supermana w serialu stacji ABC. 

Kiedy skończyliśmy uprawiać seks, natychmiast wybiegłam z pokoju i pobiegłam nago przez korytarz. Po prostu biegłam, nie wiedząc po co i dokąd. Dean pobiegł za mną z kołdrą, złapał mnie i powiedział: "Dokąd idziesz? Zostań ze mną. Jesteś dalej tą samą osobą" - opowiedziała Shields.
 

Brooke Shields o związku z Deanem Cainem. "Nie chciałam zawieść swoich fanów"

Brooke Shields przyznała, że była zakochana, ale nie mogła nacieszyć się tym uczuciem. "Byłam sparaliżowana wstydem i strachem, myśląc o tym, że w ten sposób mogę zawieść moich fanów" - wyznała w dokumencie. Aktorka na kilka lat rozstała się z Cainem, ale potem do siebie wrócili. Ich relacja nie przetrwała próby czasu, ale Shields bardzo dobrze wspomina ten związek. 

Więcej o: