Brooke Shields o traumatycznych początkach. Czuła się seksualizowana jako 12-latka. "Jestem zdumiona, że przeżyłam"

W najnowszym dokumencie Brooke Shields przyznaje, że czuła się seksualizowana jako dziecięca gwiazda w Hollywood. Aktorka wraca do traumatycznych wydarzeń sprzed lat.

W sieci ukazał się zwiastun filmu dokumentalnego "Pretty Baby: Brooke Shields". Aktorka i modelka pozwala przyjrzeć się jej życiu i karierze. Padają też mocne wyznania. Hollywoodzka gwiazda przyznała, że czuła się seksualizowana jako dziecko

Zobacz wideo Skandal seksualny w Hollywood. Molestowanie i gwałty w świecie show-biznesu. Kto został oskarżony, a kto padł ofiarą? [PODSUMOWANIE]

Brooke Shields Brooke Shields wspomina, że została zgwałcona. Napisała do oprawcy list

Brooke Shileds doznała napaści ze strony wpływowego dyrektora z Hollywood. "Jestem teraz bardziej zła"

W dwuczęściowym dokumencie będziemy mogli prześledzić karierę Brooke Shields, która zaczęła pracę jako dziecięca modelka, gdy miała zaledwie 11 miesięcy. W wieku 12 lat została obsadzona w filmie Louise'a Malle'a "Pretty Baby", co miało później wpływ na jej przyszłe życie. Lektorzy w filmie dokumentalnym określają Shields jako: "kultową amerykańską piękność", "obiekt pożądania", ale także jako "seksualizowaną dziecięcą modelkę", która była bezbronna i czuła się wyzyskiwana. 

W zwiastunie możemy oglądać aktorkę, która ma łzy w oczach. Z jej ust padają mocne słowa.

Jestem zdumiona, że przeżyłam to wszystko - powiedziała Brooke Shields.
 

W pewnym momencie swojej kariery Shields uwolniła się od Hollywood i zaczęła uczęszczać do college'u w Princeton. Po ukończeniu szkoły wróciła do branży rozrywkowej. 

Odnalazłam pewność siebie i pomyślałam, że mogę mieć własne zdanie - podkreśliła Brooke Shields.

W ubiegłym tygodniu aktorka wyznała w magazynie "People", że dokument rzuci światło na wiele przerażających momentów z jej kariery. Wspomniała, że była ofiarą napaści seksualnej ze strony wpływowego dyrektora z Hollywood. 

Przetworzenie tego zajęło mi dużo czasu. Jestem teraz bardziej zła, niż byłam wtedy. Jeśli się boisz, masz rację. To są przerażające sytuacje. Nie muszą być brutalne, aby były przerażające - dodała Brooke Shields.

Premiera dokumentu na platformie streamingowej Hulu zaplanowana jest na 3 kwietnia. 

Brooke Shield Brooke Shields żałuje błędu młodości. "Najsłynniejsza dziewica na świecie"

Więcej o: