Wiktoria Gąsiewska rozprawia się z uszczypliwym "fanem". Tak zareagowała na komentarz o ciąży

Wiktoria Gąsiewska po raz kolejny wzorowo rozprawiła się z uszczypliwym internautą. Zasugerował jej, że jest w ciąży.

Wiktoria Gąsiewska jest nie tylko rozwijającą się od najmłodszych lat aktorką, lecz także osobą publiczną i influencerką. Celebrytka chętnie udziela się w mediach społecznościowych. To tam odpowiada fanom na najbardziej nurtujące ich pytania, dzieli się kulisami pracy oraz pokazuje codzienne życie. Ostatnio wybrała się na krótkie wakacje. Jedno zdjęcie spotkało się z uszczypliwym i niegrzecznym komentarzem.

Zobacz wideo Jak Wiktora Gąsiewska dba o włosy? Są "oporne"

Wiktoria Gąsiewska odpowiada na pytanie o ciążę

Wiktoria Gąsiewska uwielbia podróżować. Jakiś czas temu razem z siostrą Nicolą Gąsiewską wybrała się na trzydniowy wyjazd do Barcelony, skąd aktorka opublikowała kilka zdjęć. Do jednego z nich zapozowała w różowej, obcisłej sukience. Jeden z uszczypliwych "fanów" w niemiły sposób zwrócił uwagę na jej brzuch: "Jesteś w ciąży". Wiktoria Gąsiewska nie chciała ignorować niegrzecznego komentarza i nie zwlekała z odpowiedzią. Natychmiast rozprawiła się z internautą:

Nie, lubię sobie dobrze zjeść - odpisała.
 

Wiktoria Gąsiewska już kilkukrotnie mierzyła się z podobnymi słowami. Hejterzy nie szczędzili niemiłych słów, kiedy ta opublikowała zdjęcie z Emily Ratajkowski. Innym razem nawet w ironiczny sposób potwierdziła plotki. Widać, że w tej kwestii nie brakuje jej dystansu do siebie i nie przejmuje się zdaniem anonimowych ludzi z internetu.

Metamorfozy uczestników programu 'Love Island' Metamorfozy uczestników programu "Love Island". Jak zmienili się przez lata?

Internauci sugerowali Gąsiewskiej, że zrobiła sobie operacje plastyczną

Wiktoria Gąsiewska wielokrotnie spotykała się z uwagami na temat wyglądu. Wśród komentarzy dotyczących brzucha, znalazły się też te dotyczące piersi aktorki. Pod jednym ze zdjęć z wakacji uszczypliwy obserwator zasugerował, że je sobie powiększyła. Otwarcie przyznała, że nie ingerowała w wygląd ciała, a jedynie przytyła. 

Więcej o: