Zrobiła sobie biust? Wiktoria Gąsiewska szybko skomentowała doniesienia

Wiktoria Gąsiewska udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie z wakacji, na którym pozuje w bikini. Fani od razu zwrócili uwagę na pewien odmieniony szczegół jej sylwetki. Aktorka została posądzona o poprawianie urody w gabinecie chirurga. Szybko to zdementowała.

Wiktoria Gąsiewska z przytupem wróciła na pierwsze strony portali plotkarskich, kiedy na gali 30-leciu Polsatu pojawiła się z nowym chłopakiem Jasperem Sołtysiewiczem i tym samym potwierdziła nowy związek. Aktorka od 2017 roku spotykała się z kolegą z planu serialu "Rodzinka.pl" Adamem Zdrójkowskim i fani mocno im kibicowali. Co ciekawe, nowego chłopaka Wiktoria także poznała na planie. Z Jasperem spotkali się na nagraniach do "Barw szczęścia" i jak w jednym z wywiadów aktorka podkreśliła, że znajomość z pracy przerodziła się najpierw w koleżeństwo, a potem miłość. Gąsiewska właśnie wybrała się na wakacje, aby zregenerować się przed kolejnymi projektami. Kiedy w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie w bikini, fani od razu zaczęli komentować rozmiar jej biustu.

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska cierpiała po rozstaniu ze Zdrójkowskim. Jest gotowa na nową miłość?

Wiktoria Gąsiewska odpoczywa na wakacjach. Fani zwrócili uwagę na jej biust

Wiktoria Gąsiewska znów zwróciła uwagę fanów. Pod najnowszym zdjęciem z wakacji, oprócz licznych komplementów, fani bez skrępowania zaczęli komentować jej biust. Pojawiły się opinie, że niedawno przeszła operację plastyczną powiększania piersi. Większości z nich nie będziemy przytaczać, bo przekraczają granice dobrego smaku. 

Nowe piersi? - czytamy w komentarzach.

Wiktoria GąsiewskaWiktoria Gąsiewska fot. instagram.com/wiktoria_gasiewska

Na reakcję Wiktorii Gąsiewskiej nie trzeba było długo czekać. Aktorka podeszła do sprawy z dystansem i poczuciem humoru i wyjaśniła, że jej sylwetka naturalnie się zmienia.

Człowiek trochę przytyje i już o operację go posądzają. Akurat poszło mi w cycki - skomentowała.

Opublikowane przez aktorkę zdjęcie w zaledwie 19 godzin zdobyło ponad  37 tysięcy polubień. 

 

Wiktoria GąsiewskaWiktoria Gąsiewska fot. kapif.pl

 

Zobacz też: Joanna Jabłczyńska na okładce sprzed 19 lat. "Własna mama mnie nie poznała". Fani twierdzą, że przypomina Katie Holmes

 
 
Więcej o: