Viki Gabor znów zaatakowana za zbyt duże usta. Zarzucono jej kłamstwo. Zareagowała od razu

Viki Gabor już nie raz boleśnie się przekonała, jak trudne jest dorastanie w blasku fleszy. Nastolatka ciągle musi się z czegoś tłumaczyć, bo z racji wieku każda zmiana w wyglądzie jest jej wypominana. Właśnie opublikowała krótkie nagranie i znów posądzono ją o powiększanie ust. Zareagowała błyskawicznie.

Viki Gabor ma 15 lat i z powodzeniem rozwija swoją karierę muzyczną. Niedawno wydała nowy album "ID", gdzie m.in. rozprawia się z tym, jak postrzegana jest przez ludzi, którzy jej nie znają. Nastolatka lubi eksperymentować z wyglądem i otwarcie o tym mówi. Za pomocą makijażu i stroju wyraża siebie, ale często jest za to bardzo krytykowana. "Widzą mnie w tym kraju jak obcy ptak" - śpiewa w jednym z utworów na płycie. Pojawiają się zarzuty, że specjalnie się postarza, aby wyglądać na dojrzalszą, niż jest. Właśnie opublikowała krótkie nagranie i znów zwrócono uwagę na jej usta. Co na to Viki?

Zobacz wideo Viki Gabor ma problemy z pisaniem po polsku?

Viki Gabor znów wezwana do tablicy. Poszło o usta. Zarzucono jej kłamstwo

Wokalistka swoją pasję do makijażu ostatnio przekuła w biznes i jak inne koleżanki z branży nawiązała współpracę z jedną z popularnych marek kosmetycznych. W kolekcji pojawiły się m.in. konturówki, którymi można w łatwy sposób powiększyć usta. A te są w przypadku Viki tematem numer jeden, bo już nie raz zarzucano jej, że je powiększała. W jednym z wywiadów mało taktowny reporter zapytał o usta, Viki skwitowała to tym, że jest jeszcze bardzo młoda, więc takie zarzuty są bezzasadne. Temat znów powrócił pod najnowszym nagraniem wokalistki, gdzie stroi miny przed lustrem. Jedna z "fanek" zarzuciła jej kłamstwo. Na reakcję Viki nie trzeba było długo czekać. Opublikowała kilka emotikonek roześmianych do łez buziek, tym samym dając do zrozumienia autorce komentarza, co myśli o takich zrzutach. 

A mówiła, że nigdy ust nie powiększała... - czytamy w komentarzach.
 

Viki Gabor o wyglądzie nastolatek za granicą. "W Londynie się tak malują na co dzień"

Nie da się ukryć, że cały Instagram Viki Gabor zasypany jest komentarzami, gdzie internauci zwracają uwagę, że wygląda na dużo starszą. W programie "Obgadane" dla serwisu o2.pl Gabor wyznała, że ludzie nie biorą pod uwagę, że makijaż sceniczny rządzi się swoimi prawami. Dziewczyna podkreśla w wywiadach, że cały czas szuka swojego stylu i nieustannie eksperymentuje. Nie chce być też czyjąś kopią. Za pomocą makijażu i strojów wyraża siebie. 

To jest mój wizerunek sceniczny. Kamery i scena wymagają tego makijażu, stylizacji. Na co dzień jest tego makijażu mniej (...) Za granicą jest inaczej. Byłam ostatnio w Londynie i tam nastolatki na co dzień się tak malują. Ludzie, którzy nie widzieli takich makijaży, nie są jeszcze na to gotowi, mówią, że jest tego za dużo. Kreski różowe, niebieskie... Jeśli nie widzieli tego wcześniej i widzą to pierwszy raz na 15-latce, po prostu ich to szokuje - powiedziała w rozmowie z serwisem 02.pl.
 

Roksana Węgiel także musi mierzyć się z podobnym rodzajem krytyki, choć jest od swojej koleżanki z branży starsza o trzy lata i już osiągnęła pełnoletność. W najnowszym utworze także rozliczyła się z krytycznymi komentarzami odnośnie malowania się i dosadnie podkreśliła, że jest dorosła. Dziewczyny są podobno skonfliktowane. Co mówią o tym same zainteresowane? W rozmowie z nami Roksana Węgiel wyjawiła, jak jest naprawdę. Więcej przeczytacie TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.