Roksana Węgiel o relacji z Viki Gabor. Komentuje rzekomy konflikt. "Byłyśmy porównywane" [PLOTEK EXCLUSIVE]

31 marca premierę miała płyta Roksany Węgiel "13 plus 5", a wokalistka z tej okazji przyjęła nasze zaproszenie na wywiad. Roxie opowiedziała nam o nowym albumie, planach na przyszłość, życiu prywatnym, a także relacji z Viki Gabor.

Roksana Węgiel polską scenę muzyczną podbiła szturmem. Zwyciężyła pierwszą edycję programu "The Voice Kids", a niedługo później wywalczyła Polsce historyczne pierwsze miejsce w konkursie piosenki Eurowizji dla dzieci. Rok później sukces na Eurowizji Junior powtórzyła Viki Gabor, która przygodę z mediami również rozpoczynała w muzycznym show Telewizji Polskiej. Te podobieństwa sprawiły, że kariery wokalistek przez pewien czas non stop były stawiane obok siebie, a w kuluarach spekulowano nawet o rzekomym konflikcie. Roxie stanowczo temu zaprzecza i zaznacza, że prywatnie ma z Viki Gabor bardzo dobre relacje.

Zobacz wideo Wywiad z Roxie Węgiel

Roksana Węgiel o porównaniach do Viki Gabor

"Byłyśmy porównywane do siebie, ale myślę, że to się już skończyło" - mówi Roksana Węgiel o medialnej relacji z Viki Gabor. Autorka "13 plus 5" podkreśla jednak, że jej koleżanka z branży obrała zupełnie inną ścieżkę muzyczną, a każda z nich poszła swoją drogą. Roxie zaznaczyła także, że prywatnie bardzo się lubią i uważa, że Viki Gabor jest bardzo sympatyczna. Dodała także, że nigdy nie było między nimi żadnego zgrzytu.

Tak, mówiło się konflikcie, ale on był wykreowany przez media (...). Nie znamy się bardzo dobrze (...), widziałyśmy się parę razy, więc ciężko mi mówić o wielkiej przyjaźni, ale zawsze jest sympatycznie - tłumaczy.

Doda z bratem, Natalia Kukulska i Piotr Kukulski Doda z hukiem zakończyła współpracę z bratem. Szczęsny nie rozmawia z ojcem od lat

Roxie i Viki Gabor wejdą razem do studia?

Podczas rozmowy z Plotkiem Roksana Węgiel została także zapytana, czy pojawił się pomysł, aby razem z Viki Gabor nagrały wspólny utwór. Roxie przyznaje, że jak na razie nie było takiej propozycji z żadnej ze stron. "Czy to się kiedyś wydarzy? Nie wiem. Nie mówię, że nie" - odpowiedziała. Autorka "13 plus 5" zdradziła nam także, że jej marzeniem jest wejście do studia z Beyonce. Jeśli chodzi o polskich artystów, wybrałaby kogoś zajmującego się rapem. "Fajne jest połączenie otwartego lokalu z czymś mocnym" - dodała. Cały wywiad z Roksaną Węgiel znajdziecie w materiale wideo na górze strony.

Więcej o: