Roksana Węgiel szokuje w nowym teledysku. Jest kobieco i odważnie. "O co k*rwa chodzi?"

Roksana Węgiel zaskoczyła swoich wiernych fanów. W najnowszym teledysku pojawiła się w odważnych, wyzywających stylizacjach. Do tego w tekście pada wulgarne słowo.

31 marca na rynku wydawniczym ukazała się długo oczekiwana płyta Roksany Węgiel. Album "13+5" otwiera nowy, dojrzały etap w karierze zwyciężczyni Eurowizji Junior. Nad piosenkami wokalistka pracowała wraz ze swoim obecnym partnerem Kevinem Mglejem. Właśnie ukazał się teledysk promujący płytę. W piosence "Jak na filmach" padają niecenzuralne słowa.

Zobacz wideo Roxie Węgiel w rozmowie z Plotkiem rozlicza swoje ostatnie pięć lat kariery [WYWIAD PLOTKA]

Nowy utwór Roksany Węgiel może szokować. Pada wulgarne słowo 

Utwór "Jak na filmach" odsłania nową, bardziej zbuntowaną twarz Roksany Węgiel. Wokalistka nawiązuje w nim do swojego pamiętnego hitu, z którym wygrała przed laty Eurowizję Junior. Podkreśla jednak, że jest już dorosła. Roksana odniosła się także do złośliwych komentarzy i krytyki jej zbyt mocnego makijażu. W pewnym momencie pada nawet wulgarne słowo. Sama piosenka jest utrzymana w zaskakującym gatunku drill-pop, z którego do tej pory nie kojarzyliśmy Roksany. Uwagę przykuwają też odważne stylizacje wokalistki. 

 
Zanim znów napiszą, że makijaż mam za mocny. Anyone I want to be, to o co k*rwa chodzi? O co chodzi wam? Patrzy cały kraj. 18 lat. Jak popełnię błędy, to odpowiem za nie sama ja - śpiewa Roksana Węgiel w nowym utworze.

Roksana Węgiel rozpływa się nad swoim partnerem. Podkreśla, że jest wspaniałym ojcem

Przy okazji premiery nowego albumu Roksana Węgiel udzieliła wywiadu Plotkowi. Wyjawiła w nim, że miała już okazję poznać syna swojego partnera. Stwierdziła, że William to cudowny dzieciak. Największe wrażenie jednak robi na niej to, jak Kevin Mglej sprawdza się w roli ojca. Roksana Węgiel podkreśliła, że jest pod wrażeniem swojego chłopaka. Przypomnijmy, że Roksana i Kevin poznali się podczas pracy nad albumem "13+5". Całą rozmowę Plotka z Roksaną Węgiel znajdziesz w wideo na górze strony. 

 

Roksana WęgielRoksana Węgiel Fot. Roksana Węgiel 'Jak na filmach' screen

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.