Jarosław Jakimowicz uderza w Agnieszkę Woźniak-Starak. Jest odpowiedź. Pełna klasa!

Jarosław Jakimowicz słynie z wypowiedzi atakujących inne osoby z show-biznesu. Tym razem dostało się Agnieszce Woźniak-Starak. Odpowiedziała z klasą.

Jarosław Jakimowicz od lat wygłasza w mediach nienawistne komentarze w stronę osób, które reprezentują inne wartości niż on. Wiele razy wywoływał oburzenie homofobicznymi czy agresywnymi wypowiedziami. Tym razem gwiazdorowi TVP podpadła Agnieszka Woźniak-Starak. Zaczęło się od przygotowywania wielkanocnych palm na antenie "Dzień dobry TVN". Jakimowicz obruszył się wypowiedzią prezenterki.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak o pracy z Ewą Drzyzgą

Jarosław Jakimowicz obraża TVN i atakuje Agnieszkę Woźniak-Starak

Zbliżają się święta wielkanocne, więc w "Dzień dobry TVN" prowadzące Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga pokazywały, jak zrobić świąteczną palmę. Nie spodobało się to Jarosławowi Jakimowiczowi, który zdziwił się, że w opozycyjnej stacji w ogóle przykłada się wagę do świąt. "Ten TVN jest powalony jak Tusk. Po co wam palmy? Gdzie wy z tymi palmami chcecie iść?" - zaczął. Po czym dodał, co by zrobił na miejscu ludzi w kościele, gdyby chciała do niego wejść Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak Cukierkowa Woźniak-Starak w "DDTVN". Fani emocjonują się garsonką w serduszka

Szulim błyszczy: "Mam nadzieję, że ksiądz z taką palmą nie wyrzuci mnie z kościoła?". Ja na miejscu ludzi nie pozwoliłbym ci do niego wejść, Szulim. Chodziłaś z tatą do kościoła z koszyczkiem? - napisał w poście na Instagramie.
 

Agnieszka Woźniak-Starak odpowiada Jarosławowi Jakimowiczowi: Cieszę się, że oglądasz

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, że nie przejęła się atakiem Jakimowicza. Na InstaStories opublikowała screen artykułu na temat wpisu prezentera. Ironizowała, że w końcu i jej się dostało. "OMG, nareszcie ja! Bo już się czułam jakaś taka... pominięta" - zaczęła. Dodała, że cieszy się z tego, jak Jakimowicz szczegółowo śledzi program śniadaniowy. "Jarku, bardzo się cieszę, że oglądasz "Dzień dobry TVN". W dodatku tak uważnie". Myślicie, że gwiazdor TVP jej odpowie?

Agnieszka Woźniak-Starak odpowiada Jarosławowi JakimowiczowiAgnieszka Woźniak-Starak odpowiada Jarosławowi Jakimowiczowi Instagram.com/aga_wozniak_starak

Więcej o: