Dominika Figurska odbywa szkolenie wojskowe. Pozuje w mundurze, a Marianna Schreiber radzi

Dominika Figurska, aktorka i posłanka, odbywa szkolenie wojskowe. Opublikowała zdjęcie w mundurze na Twitterze. Internauci postanowili wytknąć jej błędy z przeszłości.

Dominikę Figurską wiele osób kojarzy z roli w serialu "M jak miłość" oraz z działalności politycznej, jednak swego czasu w mediach było bardzo głośno na temat jej małżeństwa. Posłanka PiS jest żoną Michała Chorosińskiego i razem wychowują szóstkę dzieci. Ich relacja przechodziła jednak poważny kryzys. Figurska wdała się w romans ze starszym reżyserem i zaszła z nim w ciążę. Mąż też przyznał się do zdrady, jednak postanowił walczyć o małżeństwo i uznał dziecko jak własne. Posłanka odbywa obecnie szkolenie wojskowe. Opublikowała na Twitterze zdjęcie w mundurze, a pod nim zaroiło się od komentarzy. Internauci wytykają jej zdradę z przeszłości.

Zobacz wideo Rodowicz domyśliła się, że mąż ją zdradza. Postanowiła wynająć detektywa

Dominika Figurska odbywa szkolenie wojskowe, a internauci wypominają jej niewierność

Dominika Figurska obecnie przede wszystkim skupia się na polityce. Jest posłanką partii PiS. Otwarcie mówi, że bliskie są jej katolickie wartości. Wygląda na to, że zainspirowała się Marianną Schreiber i postanowiła odbyć szkolenie wojskowe. Na Twitterze opublikowała zdjęcie w mundurze. Poinformowała, że za nią kolejny dzień i nie kryła dumy ze stroju, który ma na sobie.

Kolejny dzień szkolenia wojskowego. Nosić mundur Wojska Polskiego to duma i zobowiązanie. Chylę czoła przed WP - napisała.

W komentarzach internauci nie pozostawili suchej nitki na Figurskiej. Zamiast odnieść się do szkolenia w wojsku, wytykają jej zdradę męża. Wciąż pamiętają skandal z przeszłości. Pojawił się także komentarz Schreiber, która doradza posłance, aby jak najszybciej zrezygnowała z makijażu, a kołnierz zapięła pod samą szyję.

Dominika Figurska o ratowaniu małżeństwa

Wiele osób wytyka Dominice Figurskiej hipokryzję, patrząc na to, jakie wartości promuje. Posłanka w wywiadach podkreśla, że w uratowaniu małżeństwa pomogła jej modlitwa. Później na łamach katolickiego tygodnika "Dobry Tydzień" doradzała w kwestii tego, jak stworzyć udaną relację i wyjść z kryzysu. "Trzeba razem zjeść kilka beczek soli i będzie dobrze. Szukać kompromisów. Każdy z nas jest innym człowiekiem, o odmiennych doświadczeniach. Rezygnacja z własnych racji, przyzwyczajeń, to trudne zadanie" - mówiła.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.