Sara James uczy się chodzić na szpilkach. Nauczycielka? Heidi Klum. Nagranie hitem sieci

Sara James przebywa obecnie w Los Angeles, gdzie spotkała się także z Heidi Klum. Supermodelka uczyła wokalistkę chodzenia na wysokich obcasach. To nagranie podbija sieć.

Sara James konsekwentnie rozwija swoja zagraniczną karierę. Utalentowana 14-latka przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie bierze udział w licznych spotkaniach. O wokalistce zrobiło się głośno, gdy w amerykańskiej wersji programu "Mam talent!" zachwycił się nią słynny juror Simon Cowell. Teraz Sara miała okazję spotkać się z inną jurorką z programu. W sieci zamieściła zabawny filmik nagrany wraz z Heidi Klum.

Zobacz wideo Sara James: Mam dużo propozycji, ale nie mogę mówić o wszystkim

Sara James uczy się chodzić na szpilkach. Opublikowała wygłupy z Heidi Klum

Sara James jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 400 tysięcy użytkowników. Zdolna wokalistka opublikowała właśnie nagranie z Los Angeles. Możemy na nim dostrzec, jak Sara wygłupia się w towarzystwie Heidi Klum. Paniom dopisywały humory, a Heidi zrobiła nawet nastolatce lekcję chodzenia na szpilkach

Heidi, dziękuję ci za wczorajszą naukę chodzenia na wysokich obcasach. Kocham cię. Jesteś najlepsza - napisała Sara James na Instagramie.
 

Na zamieszczonym filmiku widać, że panie doskonale czują się w swoim towarzystwie. Takie znajomości z pewnością pomogą zdolnej Sarze w rozwijaniu swojej światowej kariery. Wspólne nagranie wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród fanów dziewczyny. W komentarzach zaroiło się od komplementów. "Top model jako nauczyciel. Nie można prosić o więcej. Gratulacje Sara. Heidi jest świetna", "Świetnie ci poszło Sarka", "Heidi to chodząca bomba pozytywnej energii - pisali zachwyceni fani na Instagramie"- czytamy. 

Sara James "AGT". Sara James nie dotarła do finału specjalnej edycji. Mówi, jak się czuje

Sara James zajęła drugie miejsce na Eurowizji Junior. Później doszła do finału w "America's Got Talent"

Sara James jest córką Polki i Nigeryjczyka. Ojciec nastolatki także jest wokalistą. Sarę poznaliśmy w 2021, gdy wzięła udział w programie "The Voice Kids". Trafiła do drużyny Tomsona i Barona i ostatecznie wygrała czwartą edycję show. Kolejnym sukcesem była wygrana w eurowizyjnym wydaniu "Szansy na sukces". Reprezentowała Polskę w Eurowizji Junior z piosenką "Somebody", zajmując drugie miejsce. W amerykańskiej wersji programu "Mam talent!" trafiła do finału. Później wystąpiła także w specjalnej edycji show. 

Heidi Klum, Sara JamesHeidi Klum, Sara James Fot. Instagram.com/sara_james_music

Więcej o: