Stan zdrowia Beaty Tyszkiewicz się pogorszył? Córka zabrała głos w sprawie

Beata Tyszkiewicz według doniesień niektórych mediów nie czuje się najlepiej. Córka aktorki postanowiła wyznać prawdę w tym temacie.

Beata Tyszkiewicz zagrała w ponad 100 produkcjach filmowych. Swoim talentem i urodą zdobyła uznanie wielu osób. Rozgłos przyniosło jej ponadto bycie jurorką w "Tańcu z Gwiazdami". Fani niepokoją się, czytając wieści o pogorszonym stanie zdrowia aktorki. Takich doniesień jest pełno w sieci. Co faktycznie dzieje się z Tyszkiewicz? Jej córka wyznaje prawdę.

Zobacz wideo Iwona Pavlović zaliczyła wpadkę i wytypowała najlepsze pary "Tańca z Gwiazdami"

Beata Tyszkiewicz i jej sytuacja zdrowotna. Córka gwiazdy przerywa milczenie

Problemy zdrowotne Tyszkiewicz są od dawna szeroko omawiane w mediach. Aktorka w 2017 roku dostała zawału i to spowodowało, że wycofała się z show-biznesu. Świat celebrytów jednak o niej nie zapomniał, gdyż w dalszym ciągu powstaje wiele publikacji na temat gwiazdy. Ostatnie z nich brzmiały niepokojąco, a media informowały o jej pogarszającym się stanie zdrowia. Które z nich są prawdziwe? Karolina Wajda, czyli córka aktorki postanowiła uciąć wszelkie spekulacje na temat zdrowia matki. W rozmowie z Plejadą wyznała, jak czuje się Tyszkiewicz. Wspomniała ponadto o planach na Wielkanoc.

Stan zdrowia Beaty nie zmienił się na przestrzeni ostatnich trzech lat. Portale odkopują ten temat, by było o czym pisać, dodając jeszcze coś od siebie. (...) Wielkanoc spędzimy spokojnie i domowo, jak zwykle. Będziemy rozkoszować się jajkami od naszych kur i perliczek. Życie toczy się dalej. Mama nadal nie chce przeprowadzić się na stałe na wieś. Uwielbia swoje mieszkanie, tam czuje się najlepiej. Mieszka z nią gosposia, ja jestem co drugi dzień.

Beata Tyszkiewicz - życie prywatne

Ceniona aktorka pochodzi z rodziny arystokratów. Jej rodzice to Barbara Tyszkiewicz i Krzysztof Maria Tyszkiewicz. Gwiazda jest po trzech rozwodach. Była w związku małżeńskim z reżyserem Andrzejem Wajdą, Witoldem Orzechowskim oraz Jackiem Padlewskim. Wiadomo ponadto o nieformalnych związkach aktorki. Głośno było o relacjach gwiazdy z Andriejem Konczałowskim, Walerym Płotnikowem, Andrzejem Łapickim oraz Karlem Tesslerem. Aktorka doczekała się dwóch córek - Karoliny Wajdy oraz Wiktorii Padlewskiej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.