Ślub Joanny Krupy i Douglasa Nunesa był jak z bajki. Pod kościół zajechali meleksem [ZDJĘCIA]

Ślub Joanny Krupy i Douglasa Nunesa odbył się w 2019 roku w Krakowie. Zobaczcie, kto znalazł się wśród zaproszonych gości oraz jaki wystrój panował na weselnej sali.

Joanna Krupa i Douglas Nunes pobrali się 2019 roku. Para przyleciała na uroczystość do Krakowa prosto ze Stanów Zjednoczonych. Bajkowe przyjęcie odbiło się szerokim echem w mediach. Na ślubie i weselu nie zabrakło znanych osobistości ze świata show-biznesu. Ceremonia odbyła się w jednym z krakowskich kościołów. Przypominamy, jak wyglądało ich wesele.

Zobacz wideo Joanna Krupa w krótkiej sukience na ściance "Top Model"

Joanna Krupa i Douglas Nunes wzięli dwa śluby

Joanna Krupa i Douglas Nunes wzięli ślub zarówno cywilny, jak i kościelny. Pierwszy z nich odbył się w Stanach Zjednoczonych z początkiem lipca 2018 roku. Kilka dni później para nowożeńców pojawiła się w Polsce i wzięła ślub kościelny w Tyńcu znajdującym się w zachodniej części Krakowa. Warto nadmienić, że uroczystość odbyła się w Opactwie Benedyktynów - najstarszym istniejącym w Polsce klasztorze kontynuującym tradycję benedyktyńską.

Ślub Joanny Krupy i Douglasa NunesaŚlub Joanny Krupy i Douglasa Nunesa Instagram @joannakrupa

Panna młoda miała na sobie białą suknię, a na głowie długi welon. W dłoni trzymała bukiet kwiatów w pastelowych kolorach. Sala weselna została udekorowana ogromną liczbą kwiatów i świec. Na ścianach wisiały lampiony, a zakamarki pomieszczenia wypełnione były bujną roślinnością. Para zadbała również o odpowiednie oświetlenie. Całość stworzyła bajkowy, tajemniczy nastrój. 

Joanna Krupa wzięła ślub w KrakowieJoanna Krupa wzięła ślub w Krakowie fot.Instagram/joannakrupa/

Uwagę zgromadzonych zwracał pojazd, którym młodzi dojechali na imprezę. Krupa i Nunes postanowili przybyć na miejsce... meleksem. To mikrosamochód, który służy przede wszystkim do wycieczek turystycznych po mieście. Wśród zaproszonych sław zaś nie zabrakło m.in. Dawida Wolińskiego czy Joanny Jabłczyńskiej. Więcej zdjęć ze ślubu Krupy znajdziecie w galerii u góry strony.

Joanna Krupa i Douglas Nunesa nie są już razem

Media już od kilku tygodni donosiły o rzekomym rozstaniu Joanny Krupy i Douglasa Nunesa. Plotki zaczęły pojawiać się po tym, jak para przestała się razem pokazywać, a gwiazda "Top Model" dość chłodno odnosiła się do partnera w wywiadach. Z ostatnich medialnych doniesień wynika, że Nunes wniósł pozew o rozwód. Modelka potwierdziła zaś rozstanie, publikując oświadczenie na Instagramie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.