Uczestnik "Jednego z dziesięciu" mierzy się z tragedią. Spalił mu się dom. Trwa zbiórka pieniędzy

Stanisław Gajos, który był uczestnikiem teleturnieju "Jeden z dziesięciu", prosi o wsparcie. Na skutek pożaru jego dom nie nadaje się do mieszkania.

Stanisław Gajos przez wielu był kojarzony z występu w teleturnieju TVP "Jeden z dziesięciu". Mężczyzna dał się zapamiętać się widzom jako "Łysy" z popularnych przeróbek telewizyjnego show, które były dostępne na YouTube. Niestety, Gajosa spotkała ostatnio życiowa tragedia. W wyniku pożaru jego dom nie nadaje się do zamieszkania. W związku z tym w internecie została zorganizowana zbiórka, żeby pomóc w remoncie budynku.

Zobacz wideo Ociepa o paskach TVP Info ws. śmierci Mikołaja Filiksa: Te paski są reakcjami na akcję

"Jeden z dziesięciu". Stanisławowi Gajosowi spalił się dom. Mężczyzna utworzył zbiórkę internetową

Stanisław Gajos mieszkał razem z siostrą w domu w Młynicach. W dniu 18 marca 2023 roku posiadłość płonęła, ale dzięki szybkiemu działaniu straży pożarnej udało się w części odratować płonący dom. Mężczyzna w związku z zaistniałą sytuacją utworzył zbiórkę. Do tej pory udało mu się zebrać ponad cztery tysiące złotych. Zamierzona kwota, jaką pragnie zdobyć na odnowienie miejsca to 30 000 złotych. Na stronie profilu "Kadry ze starej telewizji bez kontekstu" pojawił się post, w którym administrator strony zachęcił fanów do wpłacenia środków na odratowanie domu.

Tadeusz Sznuk Co znajduje się w kuferkach w "Jeden z dziesięciu"? Sznuk rozwiewa wątpliwości

Dziś Stanisław Gajos, bo o nim mowa, potrzebuje pomocy. W wyniku pożaru jego dom jest poważnie zniszczony. Potrzebny jest kapitalny remont, który sporo kosztuje. "Łysy" liczy na waszą pomoc! - podkreślił właściciel strony.

"Jeden z dziesięciu". Teleturniej

"Jeden z dziesięciu" jest polskim teleturniejem opartym na brytyjskim formacie "Fifteen to One" wymyślonym przez Johna M. Lewisa. Teleturniej prowadzi od 1994 r. w Telewizji Polskiej Tadeusz Sznuk. Program zdobył grono wiernych fanów. Jest najdłużej nadawanym polskim teleturniejem spośród tych, które wciąż są emitowane.

Więcej o: