Finał "YCD". Cichopek poszalała z sukienką. Fikuśne ozdoby i dekolt. Węgiel w kosmicznych butach. Boli od patrzenia

Katarzyna Cichopek, Roksana Węgiel i Marina zaskoczyły stylizacjami na finale "You Can Dance - Nowa Generacja2". Jest różnorodnie i ciekawie.

Na 24 marca Telewizja Polska zaplanowała emisję finału drugiego już sezonu tanecznego show dla dzieci "You Can Dance - Nowa Generacja2". Przed uczestnikami wielkie wyzwania. Widzowie będą podziwiali poczynania młodych i utalentowanych tancerzy. Uwagę zwracają jednak nie tylko uczestnicy formatu, ale także Katarzyna Cichopek, która zasiada w jury, a także Marina oraz Roksana Węgiel, które zostały zaproszone, by uświetnić finał występami. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o swojej córce. Zabiera ją na plan "You Can Dance"!

"You Can Dance - Nowa Generacja2". Katarzyna Cichopek w kusej sukience i przedziwnymi ozdobami

Jeszcze jakiś czas temu raczej trudno było powiedzieć o Katarzynie Cichopek, że uchodzi za ikonę stylu. Celebrytka zaliczała sporo wizerunkowych wpadek. Teraz jest zdecydowanie lepiej i aktorka "M jak miłość" powili zaczyna się bawić modą. Choć wpadek nadal nie brakuje. Niedawno internauci wyśmiali stylizację celebrytki, twierdzili, że pojawiła się na antenie w piżamie, innym razem oberwało jej się za jeansową stylizację. Podczas finału "You Can Dance - Nowa Generacja2"  jurorka formatu zaprezentowała się w kusej sukience w ostrym, pomarańczowym odcieniu. Stylista zaszalał i wybrał nie tylko krótką kreację, ale też z mocno podkreślonym dekoltem. Największą uwagę zwracają jednak fikuśne ozdoby na ramionach aktorki "M jak miłość". Chodzi o okazałe drapowania, które układają się w kwiaty. Do tego mieniące się sandały na szpilce oraz biżuteria. Całość uzupełniały wysoko upięte włosy. 

 

"You Can Dance - Nowa Generacja2". Marina w odważnych butach

Marina wystąpiła na Sylwestrze Marzeń w TVP, a później zaśpiewała na koncercie dla Ukrainy. Jak widać, współpraca z publicznym nadawcą jej się układa, bo dostała zaproszenie na finał "You Can Dance - Nowa Generacja2", by wykonać energetyczny utwór. Żona Wojciecha Szczęsnego tego wieczoru wskoczyła w spersonalizowany skórzany strój, z napisem "Marina". Komplet składał się kusej kurtki, która odsłoniła brzuch wokaliści oraz równie krótkiej spódnicy. Całość prezentowała się kapitalnie, zwłaszczazwłaszcza że Marina postawiła na kozaki, które sięgały jej za kolano. 

 

"You Can Dance - Nowa Generacja2". Mieniąca się Roksana Węgiel 

Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Roksany Węgiel. Młodziutka wokalistka postawiła na dopasowany i mieniący się kombinezon, który nawiązywał krojem do lat 90. Do tego buty na bardzo wysokich koturnach, które wyglądają kosmicznie. Obawiamy się jednak, że nie są wygodne. Boli od samego patrzenia. Warto też wrócić uwagę na fryzurę Węgiel. Piosenkarka nie szalała, ale ułożyła włosy w delikatne fale. Do tego dziewczęcy makijaż. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.