Księżniczka Charlotte to skóra zdjęta z księżnej Diany? Lekarka porównała ich zdjęcia. Wszystko widać, jak na dłoni

Lekarka postanowiła porównać fotografie księżniczki Charlotte i księżnej Diany. Zadała fanom pytanie, czy wnuczka jest podobna do słynnej babci?

Księżniczka Charlotte przez wielu była porównywana do swojej zmarłej prababci - królowej Elżbiety II. Teraz Anna Adamczyk, czyli znana lekarka prowadząca konto na Instagramie "Lekarka w wielkim mieście" postanowiła zestawić obok siebie księżną Dianę i księżniczkę Charlotte. Trzeba przyznać, że widać ogromne podobieństwo. Szczególnie rysuje się w linii uśmiechu. 

Polecamy: Znana lekarz oceniła twarz Małgorzaty Rozenek. Co gwiazda sobie poprawiła? "Policzki prawdopodobnie modelowane kwasem"

Zobacz wideo Księżniczka Charlotte idzie do szkoły

Katherine Kelly Lang Tak dzisiaj wygląda Brooke z "Mody na sukces". Wciąż olśniewa

Księżniczka Charlotte jest podobna do księżnej Diany. Na tym zdjęciu wszystko widać

Anna Adamczyk, która prowadzi na Instagramie konto: "Lekarka w wielkim mieście" podzieliła się z obserwatorami ciekawym InstaStory. Pokazała na nim dwa zdjęcia przedstawiające księżną Dianę i księżniczkę Charlotte. To nie pierwszy raz, kiedy specjalistka zastanawia się nad twarzami znanych postaci ze świata. Robiła to już wcześniej. Kiedyś porównywała na przykład stare zdjęcia gwiazd. Pod relacją ze zdjęciami wnuczki i babci zadała fanom pytanie dotyczące dwóch pań.

Widzicie podobieństwo?

'Lekarka w wielkim mieście''Lekarka w wielkim mieście' Instagram / @Lekarka w wielkim mieście screen

Trzeba przyznać, że lekarka znalazła idealny kadr, na którym księżniczka Charlotte wygląda jak mini kopia księżnej Diany. Przede wszystkim ich empatyczne spojrzenie jest bardzo podobne. Oprócz tego widać, że mają podobny kolor oczu - turkusowy. To nie pierwszy raz, kiedy wnuczka jest porównywana z babcią, której nie miała szansy nigdy zobaczyć na żywo. Podobny wyraz twarzy i uśmiech także wskazuje na spore podobieństwo księżniczki Charlotte do księżnej Diany

Więcej o: