Tak dzisiaj wygląda Brooke z "Mody na sukces". Jest w wieku emerytalnym i nadal prezentuje się zjawiskowo

Brooke z "Mody na sukces" w rzeczywistości nazywa się Katherine Kelly Lang. Aktorka niedługo będzie obchodziła 62. urodziny. Jak wygląda?

Brooke Logan to postać z opery mydlanej "Moda na sukces", grana przez Katherine Kelly Lang. Aktorka zdobyła dzięki tej roli ogromną sławę. Na plan wkroczyła jako 26-latka, a dziś ma 61 lat. Ma fanów również w Polsce. Jak dziś prezentuje się aktorka?

Zobacz wideo "Królowe życia". Julia Von Stein była świadkiem kradzieży

Brooke z "Mody na sukces" wygląda olśniewająco. Ma 61 lat

Premiera kultowej produkcji miała miejsce w 1987 roku. Do tej pory powstało ponad osiem tysięcy odcinków serialu, w tym więcej niż 6 tys. z udziałem Katherine Kelly Lang. Takim stażem nie mogą poszczycić się inni aktorzy z "Mody na sukces". Jeden z głównych bohaterów, Ron Moss zagrał w 4500 odcinkach. Serialowy partner aktorki odszedł z produkcji w 2012 roku. Jak Katherine Kelly Lang wygląda dzisiaj? Zapamiętaliśmy ją jako blondynkę o jasnej karnacji i szczupłej twarzy. Aktorka aktywnie prowadzi konto na Instagramie. Ze zdjęć można wywnioskować, że nadal jest w dobrej formie. Na jej twarzy widać minimalne zmarszczki. Aktorka wciąż przepada za sukienkami i kobiecymi kreacjami, które podkreślają jej sylwetkę. Dba o formę regularnie uprawiając sport - Katherine Kelly Lang uwielbia bieganie, kolarstwo i wspinaczkę. Fani są zachwyceni jej urodą:

Jesteś oszałamiająca!
Twoje brwi wyglądają niesamowicie!
We wszystkim wyglądasz olśniewająco!
 

Partnerem aktorki jest Dominique Zoida, z którym gwiazda "Mody na sukces" chętnie publikuje fotografie ze wspólnych wypadów.

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

 

Zobacz też: "Moda na sukces". Brooke od 35 lat sieje zamęt w serialu. Miała aż 11 ślubów. 61-letnia aktorka ciągle zachwyca urodą

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.