Córka Toma Cruise'a ma 16 lat i idzie na studia. "Suri nie zna już swojego ojca"

Suri Cruise skończyła już 16 lat i zaczęła myśleć o przyszłości. Córka sławnego aktora nie ma jednak wsparcia od ojca. Tom Cruise nie uczestnicy w jej życiu od ponad dziesięciu lat.

Suri Cruise powoli wkracza w dorosłość. Córka Toma Cruise'a i Katie Holmes skończyła już 16 lat. Powoli zaczęła zastanawiać się nad swoją przyszłością. Stara się nawet o przyjęcie na studia. Planuje kształcić się w dziedzinie mody. W decyzji wspiera ją matka. Niestety, ojciec nie jest obecny w jej życiu.

Tom Cruise Tom Cruise nie do poznania. Pokazał naturalny wygląd. Nie brakuje zmarszczek

Zobacz wideo Anna Wendzikowska o mężczyznach niskiego wzrostu. "Mówiłam, dlaczego Tom Cruise mnie nie przekonuje jako bożyszcze Hollywood"

Suri Cruise jest już prawie dorosła, ale nadal nie ma kontaktu z ojcem

Zapewne każdy pamięta Suri z czasów, gdy była dzieckiem. Często pokazywała się z rodzicami na medialnych wydarzeniach. Wszystko zmieniło się w 2013 roku, gdy Tom i Katie zdecydowali się na rozwód. To właśnie wtedy po raz ostatni aktor kontaktował się z córką. Nie utrzymuje z nią kontaktu, bo należy do scjentologów. Sekta zabrania utrzymywania relacji z osobami, które nie wyznają ich "wiary".

Suri Cruise dawniejSuri Cruise dawniej fot. R Chiang / Splash News/East News

Od tamtego czasu Suri bardzo się zmieniła. Ma duże plany na przyszłość. 

Suri składa podania do szkół w całym kraju. Katie bardzo chce, żeby została w Nowym Jorku, co pozwoli być im blisko siebie. Katie jest z niej bardzo dumna, ale jest też wyjątkowo nadopiekuńcza – przekazał informator Daily Mail.

Suri jest bardzo ambitna. Robi wszystko, aby dostać się na wymarzony kierunek. We wszystkim wspiera ją mama Katie Holmes. To ona pomaga jej w wyborze uczelni. Od dziesięciu lat wychowuje córkę sama. Suri nie utrzymuje kontaktu z ojcem.

Suri nie zna już swojego ojca. Nie spędzała z nim czasu od dekady" – wyjaśnił informator Daily Mail.

Choć Cruise nie ma relacji z córką, jest zobowiązany do opłacenia jej czesnego. Gdy Tom i Katie brali rozwód, zawarli umowę, że aktor będzie musiał pokryć wszystkie koszty związane z nauką Suri. Z dokumentów wynika także, że Tom przekazuje córce miesięcznie 400 tysięcy dolarów. Jest do tego zobligowany aż do 18. urodzin Suri.

Tom Cruise i Katie Holmes z córką Tak wyglądało życie Holmes, gdy była z Cruisem. Córką zajmowali się scjentolodzy

Przez lata Suri Cruise bardzo się zmieniła. Obecnie 16-latka jest nie do poznania. Ponadto, oprócz dużego zainteresowania światem mody, miała możliwość wystąpienia w filmie. W dramacie "Alone Together" można ją zobaczyć u boku mamy. Dodatkowo Suri ma duży talent do śpiewu.Pójdzie w ślady rodziców?

Suri CruiseSuri Cruise fot. Dylan Travis/ABACA/East News

ZOBACZ TEŻ: Nie tylko Tom Cruise. Wielu aktorów Hollywood było w sekcie. Szokujące szczegóły

Więcej o: