Suri Cruise jest coraz bardziej podobna do Katie Holmes. Widać, że urodę odziedziczyła po mamie

Suri Cruise przez lata była obserwowana przez fotoreporterów na całym świecie. Teraz jest już nastolatką i zaczyna coraz bardziej przypominać mamę Katie Holmes. Spójrzcie tylko na to zdjęcie.

Suri Cruise, córka aktorskiej pary - Katie Holmes i Toma Cruise'a, od dziecka nie może narzekać na brak zainteresowania paparazzi. Ostatnio fotoreporterzy przyłapali 16-letnią dziewczynę na spacerze z koleżanką. Nie da się ukryć, że Suri Cruise się zmieniła i jest teraz bardzo podobna do mamy Katie Holmes. Wystarczy tylko spojrzeć na rysy twarzy.

Zobacz wideo Jessica Mercedes spotkała Katie Holmes na Fashion Weeku

Suri Cruise jest kopią mamy. Niedaleko pada jabłko od jabłoni

Suri Cruise, jak to w przypadku nastolatek bywa, często chodzi na spotkania z koleżankami i korzysta z młodzieńczego życia. Na ostatnich fotografiach, które zostały zrobione przez fotoreporterów, widać, że młoda dziewczyna zaczyna coraz bardziej przypominać mamę, Katie Holmes. Nie tylko jeśli chodzi o rysy twarzy, długie włosy czy gestykulację, ale także styl ubioru. Nastolatka wybiera proste, dziewczęce ubrania, które zawsze były charakterystyczne dla stylu Holmes. Córka aktorskiej pary miała na sobie biały podkoszulek i prostą, turkusową spódnicę w kwiecisty wzór. Do tego dobrała żółtą, stylową torebkę.

Zobacz też: Syn Ricky'ego Martina odwiedził go na planie. Matteo ma już 13 lat. Dumny tata pochwalił się zdjęciem: Jaki słodziak

*EXCLUSIVE* Suri Cruise, 16, looked charming as ever while out exploring Manhattan!*EXCLUSIVE* Suri Cruise, 16, looked charming as ever while out exploring Manhattan! BACKGRID / Backgrid USA / Forum / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Trudne dzieciństwo Suri Cruise

Córka Toma Cruise'a i Katie Holmes nie miała łatwego dzieciństwa ze względu na to, że jej ojciec należał do kościoła scjentologicznego. Aktor bardzo chciał, żeby jego dziecko także należało do sekty. Dzięki mamie, Katie Holmes, do tego nie doszło. W 2010 roku aktorka rozstała się z mężem i postanowiła odłączyć się od sekty. Jakiś czas potem trwała batalia sądowa o prawo do opieki nad córką. Aktorka, biorąc pod uwagę dobro dziecka, poszła na niektóre ugody i nie wypowiada się publicznie na temat relacji z Tomem Cruisem. Nie opowiadała także publicznie o funkcjonowaniu w sekcie, do której dołączyła, kiedy była zakochana w aktorze.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.