Ibisz z żoną promują nowy projekt. Wspiera ich tłum gwiazd. Dawno niewidziana Hyży z najmodniejszym dodatkiem

Krzysztof Ibisz wraz z żoną Joanną Ibisz w mediach już jakiś czas temu promowali nowy projekt "Dobre życie by Ibisz". 21 marca zorganizowali event, na który pojawił się tłum gwiazd. Wśród zaproszonych znalazły się m.in. Agnieszka Hyży, która zrobiła sobie przerwę od ścianek, i Magdalena Stępień.

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz we wrześniu ubiegłego roku powitali na świecie pierwszego wspólnego syna. Partnerka prezenterka bardzo szybko wróciła do formy po ciąży. Na Instagramie edukuje kobiety w zakresie zdrowego żywienia. Razem z mężem postanowili stworzyć podcast "Dobre życie by Ibisz", do którego będą zapraszać różne osoby. Będą prowadzić dyskusje na temat życia w duchu well-being. W Warszawie zorganizowali event, na którym pojawiło się kilka znanych osób. Agnieszka Hyży prezentowała się olśniewająco. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Problematyczne imiona dzieci gwiazd. Etiennette i Alikia Ilia to dopiero początek

Zobacz wideo Jak się rozwija najmłodszy synek Ibisza? "Zdjęta ze mnie skóra"

Krzysztof Ibisz z żoną promuje nowy projekt. Agnieszka Hyży w tym zestawie skradła całe show 

Krzysztof Ibisz wraz z żoną Joanną prowadzą zdrowy styl życia, zwracają uwagę na to, co jedzą, dbają o odpowiednią dawkę ruchu, medytują. Teraz postanowili połączyć siły i zorganizowali event, który miał wypromować ich nowe przedsięwzięcie - edukacyjny podcast "Dobre życie by Ibisz". Prowadzący wydarzenie postawili na klasyczną elegancję w wiosennym wydaniu. Joanna wybrała damski garnitur w żywym odcieniu, a Krzysztof Ibisz elegancki zestaw w granatowym kolorze. 

Krzysztof Ibisz z żoną promuje nowy projekt. Agnieszka Hyży w tym zestawie skradła całe showKrzysztof Ibisz z żoną promuje nowy projekt. Agnieszka Hyży w tym zestawie skradła całe show Fot. AKPA

Agnieszka Hyży dawno nie pojawiała się na ściankach. Prezenterka wsparła dziennikarza i jego żonę pojawiając się na wydarzeniu. Podobnie jak Joanna Ibisz zdecydowała się na damski garnitur, jednak wybrała spokojniejszy odcień i jeden z najmodniejszych dodatków w tym sezonie, w postaci dekoracyjnej róży zdobiącej klapę marynarki. Pasujące kolorystycznie spodnie rozszerzały się ku dołowi. Zestaw dopełniła beżowa kopertówka i szpilki. 

Krzysztof Ibisz z żoną promuje nowy projekt. Agnieszka Hyży w tym zestawie skradła całe showKrzysztof Ibisz z żoną promuje nowy projekt. Agnieszka Hyży w tym zestawie skradła całe show Fot. AKPA

Na zielonej ściance pozowała również Magdalena Stępień. Modelka wybrała oversizową, szarą marynarkę, czarne legginsy i eleganckie botki w kolorze toffi. Sylwia Bomba postawiła na czerń od stóp do głów w dopasowanym kombinezonie. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA