Wieniawa i Rozbicki znów razem. Wybrali się na przejażdżkę konną. Nikodem nagrywał Julię z ukrycia

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki poniedziałkowe popołudnie spędzili na koniach. Aktor nagrywał byłą ukochaną. Zareagowała szerokim uśmiechem.
Zobacz wideo Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wspólnie szaleją na koniach

W kwestii relacji Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego raczej wszyscy się już pogubili. Kilka miesięcy temu aktor poinformował, że podjęli wspólną decyzję o zakończeniu związku, ale wciąż łączą ich bardzo dobre stosunki. Byli partnerzy kilkukrotnie byli widywani w swoim towarzystwie, także podczas koncertów i spektakli Wieniawy. Póki co powstrzymują się od komentowania tego, co rzeczywiście między nimi jest. Nowe zdjęcia jednak wiele zdradzają.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wybrali się na przejażdżkę konno

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki poniedziałkowe popołudnie spędzili dość aktywnie. Celebryci przebrali się w stroje jeździeckie i ruszyli do stadniny koni Ferensteinów w Gałkowie. Na miejscu spotkali się z Karoliną Ferenstein-Kraśko, która zabrała ich w teren. Nie obyło się bez wejścia z końmi do rzeki. 

Przypominamy, że jest marzec. Morsowanie na koniach - mówiła roześmiana Julia Wieniawa.

Julia WieniawaJulia Wieniawa Instagram @juliawieniawa

Z opublikowanych nagrań możemy wywnioskować, że aktorka i jej koń świetnie bawili się w wodzie. Z kolei Nikodem Rozbicki wszystko obserwował i nawet opublikował krótkie nagranie z udziałem Julii Wieniawy. W pewnym momencie spojrzała na niego z ogromnym uśmiechem na twarzy.

Julia WieniawaJulia Wieniawa Instagram @nikodamn

Krótka fotorelacja ukazała się również na Instagramie aktorki. Mogliśmy na niej zobaczyć, że przemierzali mazurskie tereny. 

Pierwszy dzień wiosny - pisała Julia Wieniawa.
 

Myślicie, że byli zakochani wkrótce zdradzą, czy łączy ich coś więcej?

Więcej zdjęć z konnej wycieczki Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.