Nikodem Rozbicki spytany o obecną relację z Julią Wieniawą. Zareagował

W mediach pojawiło się sporo pogłosek, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znów są razem. Teraz aktor został zapytany o to wprost. Jego odpowiedź może być dla niektórych zaskoczeniem.

Kilka miesięcy temu Nikodem Rozbicki potwierdził na Instagramie, że jego związek z Julią Wieniawą się zakończył. Aktor przekonywał, że wciąż mają dla siebie "ocean dobroci" i "międzygalaktyczną więź", chociaż nie są już razem. Okazuje się jednak, że "ocean dobroci" jest głębszy, niż można by przypuszczać. Byli partnerzy doskonale czuli się w swoim towarzystwie podczas imprezy z okazji 30-lecia stacji Polsat. Później Rozbicki był jeszcze widziany na koncertach Wieniawy, a także podczas spektaklu "Gra", w którym jego była partnerka gra główną rolę. Internauci zaczęli snuć domysły, że para znów jest razem. Aktor zareagował. 

Nikodem Rozbicki, Paulina SykutTłum gwiazd na pokazie serialu "Bracia". Rozbicki cały na biało, Sykut w czerni

Rozbicki i Wieniawa znów są razem? Zaskakująca odpowiedź aktora

W ostatnich dniach Nikodem Rozbicki pochwalił się na Instagramie wypadem do Opery Narodowej. W tym samym czasie była tam także Julia Wieniawa. To spowodowało, że internauci zaczęli snuć domysły, iż aktorska para znów jest razem. Przy okazji promocji serialu "Bracia" dziennikarz "Party" zapytał Nikodema Rozbickiego o te pogłoski. Aktor nie był jednak skory, żeby rozmawiać na ten temat. 

Gadajmy o serialu, błagam. Uważam, że życie jest piękne, kiedy jest trochę w nim prywatności po prostu. Jak możemy, to rozmawiajmy o serialu "Bracia". Mogę pokazać pełen wachlarz emocji Adasia, czyli mojego bohatera, a swój wachlarz emocji pozostawię dla siebie - powiedział Nikodem Rozbicki w rozmowie z "Party".

Nikodem RozbickiNikodem Rozbicki Fot. KAPiF

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Myślicie, że w plotkach jest ziarnko prawdy, a Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znów się spotykają?

Julia Wieniawa i Nikodem RozbickiJulia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znowu są parą? Gorące zdjęcia

Więcej o: