Kilka miesięcy temu Nikodem Rozbicki potwierdził na Instagramie, że jego związek z Julią Wieniawą się zakończył. Aktor przekonywał, że wciąż mają dla siebie "ocean dobroci" i "międzygalaktyczną więź", chociaż nie są już razem. Okazuje się jednak, że "ocean dobroci" jest głębszy, niż można by przypuszczać. Byli partnerzy doskonale czuli się w swoim towarzystwie podczas imprezy z okazji 30-lecia stacji Polsat. Później Rozbicki był jeszcze widziany na koncertach Wieniawy, a także podczas spektaklu "Gra", w którym jego była partnerka gra główną rolę. Internauci zaczęli snuć domysły, że para znów jest razem. Aktor zareagował.
W ostatnich dniach Nikodem Rozbicki pochwalił się na Instagramie wypadem do Opery Narodowej. W tym samym czasie była tam także Julia Wieniawa. To spowodowało, że internauci zaczęli snuć domysły, iż aktorska para znów jest razem. Przy okazji promocji serialu "Bracia" dziennikarz "Party" zapytał Nikodema Rozbickiego o te pogłoski. Aktor nie był jednak skory, żeby rozmawiać na ten temat.
Gadajmy o serialu, błagam. Uważam, że życie jest piękne, kiedy jest trochę w nim prywatności po prostu. Jak możemy, to rozmawiajmy o serialu "Bracia". Mogę pokazać pełen wachlarz emocji Adasia, czyli mojego bohatera, a swój wachlarz emocji pozostawię dla siebie - powiedział Nikodem Rozbicki w rozmowie z "Party".
Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.
Myślicie, że w plotkach jest ziarnko prawdy, a Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znów się spotykają?
Marian Lichtman o synu Krawczyka. "Niesprawiedliwie, ale..."
Anna Cieślak szczerze o małżeństwie z Edwardem Miszczakiem. Postawiła granicę
Kolejny rozwód Wiśniewskiego. Tajner ma dla niego radę: Pewne rzeczy trzeba...
Potocka bez ogródek o wysokości emerytury. "Nie byłabym w stanie opłacić nawet rachunków"
Viki Gabor spędziła święta z ukochanym. Trojanek pochwalił się rodzinnymi kadrami
Nie żyje 35-letni aktor znany z "Gry o Tron". Zmagał się z nieuleczalną chorobą
Górski parodiował Kaczyńskiego. Niebywałe, co mu zarzucano
Matylda Damięcka zareagowała na misję Artemis II. Tak mocnych grafik dawno nie było
Dowbor często lata do Hiszpanii. Zdradziła, ile wydaje na bilety