Magdalena Stępień ujawnia coraz więcej o nowym partnerze. To znana osoba! Fani mają trop

Magdalena Stępień stara się zachować swoje życie prywatne w tajemnicy, jednak nie jest to proste. Influencerka przygotowała dla fanów serię instagramowych "pytań i odpowiedzi". Zdradziła, że nowy wybranek jej serca jest znaną osobą.

Życie Magdaleny Stępień budzi powszechne zainteresowanie, a internauci wciąż prześcigają się w coraz to nowych newsach. Influencerka nie ukrywa, że udało jej się znaleźć nową miłość. Do tej pory nie potwierdziła jednak, kim jest wybranek jej serca. Wiadomo jedynie, że to osoba powszechnie znana.

Zobacz wideo Magdalena Stępień i mama Anny Przybylskiej szczerze o śmierci swoich dzieci i żałobie. "Leczę się u psychiatry"

Nowy partner Magdaleny Stępień nie jest anonimowy. Mężczyzna, który skradł jej serce jest znaną osobą

Internauci, którzy uważnie śledzą życie Magdaleny Stępień mieli ostatnio nie lada gratkę - na instagramowym koncie influencerki pojawiła się seria szczerych do bólu pytań i odpowiedzi. Była partnerka Rzeźniczaka musiała stawić czoła wszystkim otrzymanym wiadomościom, jednak nie było to takie proste, jak mogłoby się wydawać. Internauci w dużej mierze odnosili się do przeszłości Magdaleny i dopytywali o Oliwiera. Bardziej uszczypliwi starali się także poznać stosunek kobiety do nowej partnerki jej byłego męża. Influencerka zachowała zimną krew i nie dała się sprowokować. Wyznała, że "każdy kiedyś zostanie rozliczony".

 

Część fanów Magdaleny Stępień starała się także dowiedzieć, kim jest jej nowy partner. Nieoficjalnie mówiło się o tym, że serce influencerki skradł Robert Kochanek. Żadna ze stron nie potwierdziła jednak tej informacji. Stępień nie ukrywa, że jej nowa miłość dodaje jej skrzydeł. Stara się ją jednak zachować dla siebie tak długo, jak będzie to tylko możliwe.

Cenimy sobie naszą prywatność i dotychczas udaje nam się ją chronić. Mamy nadzieję, że uda nam się jak najdłużej - wyznała Magdalena Stępień.

Do tej pory największym przełomem było opublikowanie przez Magdalenę zdjęcia splecionych dłoni. Z samych rąk ciężko jednak wywnioskować, kim jest tajemniczy mężczyzna.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.