Łukasz Skorupski powołany do kadry narodowej. Jego żona to piękna Włoszka. Ma nietypową pasję

Łukasz Skorupski od lat mieszka we Włoszech, gdzie gra w tamtejszej ekstraklasie. Stamtąd też pochodzi jego żona, Matilde Rossi. Ukochana bramkarza to prawdziwa piękność.

Łukasz Skorupski został powołany przez Fernando Santosa do kadry narodowej na mecze z Czechami i Albanią. Bramkarz od niemal dziesięciu lat występuje w lidze włoskiej, obecnie jest zawodnikiem Bolonii. To właśnie tam sportowiec poznał swoją ukochaną. Piłkarz od sześciu lat jest mężem Matilde Rossi. Czym zajmuje się jego wybranka?

Zobacz wideo Kim są polskie WAGs? Mistrzyni twerku, bizneswoman i genialna piosenkarka

Łukasz Skorupski został powołany do kadry narodowej. Jego żona to piękna Włoszka

Łukasz Skorupski i Matilde Rossi zaczęli się spotykać w 2015 roku. Dwa lata później para wzięła ślub. Zakochani zorganizowali dwie ceremonie. Pierwsza uroczystość odbyła się w rodzinnych stronach panny młodej, druga natomiast w Polsce. Małżeństwo doczekało się syna, Leonardo.

 

Z informacji krążących w mediach możemy dowiedzieć się, że ukochana piłkarza jest z wykształcenia biolożką. Zanim poznała Skorupskiego, z powodzeniem rozwijała karierę modelki. Teraz wybranka bramkarza skupia się na działalności w sieci. Jej instagramowy profil jest obserwowany przez ponad 230 tysięcy użytkowników. Rossi chętnie chwali się tam zdjęciami, na których eksponuje zgrabną sylwetkę. Żona sportowca jest też wielką miłośniczką zwierząt, zwłaszcza psów. Jej rodzice prowadzą na Sardynii hodowlę, a córka jest mocno zaangażowana w pomoc w tym biznesie. Matilde zajmuje się szkoleniem czworonogów, jest licencjonowaną trenerką. Sama posiada kilka psów rasy Cane Corso, która wywodzi się właśnie z Włoch. Modelka wraz z pupilami pojawia się na licznych wystawach.

 

Więcej zdjęć pięknej Włoszki znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.