Edyta Golec sama urządziła dom. Specjalista pomógł w jednej rzeczy

Dom Edyty i Łukasza Golców to połączenie góralskiej klasyki z nutką nowoczesności. I ten widok z tarasu! Jak mieszkają ulubieńcy Polaków?

Edyta Golec i Łukasz Golec są małżeństwem od ponad 22 lat. Choć para intensywnie koncertuje po całej Polsce, to w Beskidach znaleźli swoją przystań. Wybudowali tam dom, który Edyta urządziła po swojemu.

Zobacz wideo Edyta Golec o domu w Beskidzie. "Wymarzyłam go sobie"

Wymarzony dom Edyty i Łukasza Golców

Dom Łukasza i Edyty Golców poznaliśmy bliżej w czasie pierwszej kwarantanny - muzycy zamknięci w domach pokazywali, jak wyglądają ich domowe pielesze. Góralska chata z drewnianych bali znajduje się w Beskidach. Zbudowano ją na wzgórzu, z którego roztacza się fenomenalny widok. Przydomowy taras to jedno z piękniejszych miejsc, gdzie w ciepły poranek można wypić poranną kawę i cieszyć się tym, co roztacza przed oczami natura.

Zdjęcia z rodzinnej posiadłości pojawiają się w mediach społecznościowych rodziny Golców niezwykle rzadko. Nie da się jednak ukryć wszystkiego. Na nielicznych fotografiach widać, że chata z bali nawiązująca do podhalańskiej architektury jest góralska głównie z zewnątrz. W środku panuje nieco inny wystrój, bardziej nowoczesny.

W kuchni nie mogło co prawda zabraknąć tradycyjnej zazdrostki na oknach, jednak tu ściany są już z surowej cegły, a nie drewnianych bali. Wokół kuchennych, białych mebli ułożono białe płytki, kontrastujące z czarnym blatem i czarnymi sprzętami kuchennymi - umywalką i kuchenką.

Edyta Golec - kuchniaEdyta Golec - kuchnia Fot. Edyta Golec / Instagram

Golec uOrkiestraGolec uOrkiestra Instagram/ @edytagolecofficial

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony!

W salonie króluje szara kanapa, na której Edyta często urządza sobie domowe sesje zdjęciowe.

Edyta Golec w rozmowie z nami zdradziła, że za wystrój wnętrz odpowiada ona sama. Specjalista pomógł w projektowaniu bryły budynku, ale o tym, co znalazło się w środku, zadecydowała tylko ona:

Jak dom został wybudowany, to wiedziałam, w jakim duchu chcę go poprowadzić, jak go sobie wymarzyłam. Nikt nam niczego we wnętrzu nie projektował, wystrój to praktycznie moja praca - powiedziała Edyta Golec.

W jednym z pomieszczeń w domu znalazło się też miejsce na studio nagraniowe, w którym wspólnie z całym zespołem Golec uOrkiestra komponują nowe kawałki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.