Żonę Łukasza Golca znają wszyscy, ale jak wygląda ukochana Pawła? Małżeństwa zapozowały razem do zdjęcia

Bracia Golcowie pochwalili się świąteczną fotografią zza zastawionego stołu. Ponieważ było to zdjęcie "małżeńskie", nie mogło zabraknąć rzadko widywanej Katarzyny, żony Pawła.

Łukasz Golec i Paweł Golec od ponad 20 lat są w szczęśliwych związkach małżeńskich. Edyta Golec, żona Łukasza, od początku istnienia zespołu Golec uOrkiestra jest jego pełnoprawną członkinią. Mniej znaną osobą jest Katarzyna, wybranka Pawła. Wiadomo, że to aktorka, absolwentka wydziału lalkarskiego, pochodząca z Bielska Podlaskiego. W jednym z wywiadów ujawniła, że żałuje, iż nie pracuje w zawodzie i nie zrobiła kariery scenicznej. Zamiast tego poświeciła się rodzinie i wspierała męża. Głośno mówi o tym, że jej wkład w jego karierę jest ogromny. 

Zobacz wideo Edyta Golec zdradza sekret idealnej sylwetki. "Wstaję o piątej"

Katarzyna Golec pozuje z mężem, szwagierką i szwagrem

W Wigilię na oficjalne instagramowe profile zespołu i Edyty Golec trafiło świąteczne zdjęcie, do którego bliźniacy zapozowali z żonami na tle choinki

Kochani, z okazji świąt Bożego Narodzenia, życzymy wam zdrowia, spokoju i radości! Miejcie dobry czas w gronie osób, które was kochają - czytamy w podpisie dołączonym do fotografii.

Więcej zdjęć Katarzyny Golec znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Nie mogło zabraknąć Katarzyny, która na co dzień rzadko towarzyszy zespołowi, ale tym razem to co innego. Zaprezentowała się w czarnej sukience długości mini z białym kołnierzykiem. Stylizację dopełniła biżuterią - błękitnymi wiszącymi kolczykami oraz bransoletkami w formie kół. Pozowała rzecz jasna tuż obok męża, trzymając dłoń na jego ramieniu. 

 

Jak wam się podoba Katarzyna Golec w eleganckim wydaniu? Żałujecie, że nie zrobiła medialnej kariery? Choć kto wie, może to jeszcze przed nią.

Więcej zdjęć Katarzyny Golec znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.