Szelągowska pokazuje zmarszczki i... kpi z PiS-u. Pochwaliła się też, jak pomalowała ją pięcioletnia córka

Dorota Szelągowska pokazała się w naturalnej odsłonie i obśmiała swoje mimiczne zmarszczki na czole. Według prezenterki te przypominają... liczbę Pi.

Dorota Szelągowska zyskała dużą popularność dzięki prowadzeniu programów wnętrzarskich, takich, jak "Dorota was urządzi" czy "Totalne remonty Szelągowskiej". Nic dziwnego, że projektantka wnętrz cieszy się też zainteresowaniem na Instagramie, gdzie obserwuje ją już 906 tys. osób. Córka Katarzyny Grocholi chwali się tam nie tylko materiałami z planów zdjęciowych, ale także z wyjazdów. Nie brak też kadrów z pięknie urządzonymi wnętrzami. 42-latka nie stroni od fotografii, na których pokazuje się w naturalnej odsłonie, bez makijażu. Takie pokazała też i tym razem. 

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska żartuje z kryzysu wieku średniego. To nagranie to hit

Zobacz wideo Jak wyglądają celebrytki bez makijażu? Oto porównanie do wersji w make-upie

Dorota Szelągowska z dystansem o swoich zmarszczkach

Dorota Szelągowska nie raz udowadniała, że ma niebanalne poczucie humoru i duży dystans do siebie. Tym razem na InstaStories opublikowała dwa zdjęcia, na których pozuje w wersji sauté. Kadry zrobiono w odstępie kilku minut. Na pierwszym z nich prezenterka delikatnie się uśmiecha, a na drugim strzela miny. To właśnie ten drugi kadr przyciąga największą uwagę, bo Szelągowska celowo podkreśliła swoje zmarszczki mimiczne. Widać, że się nimi nie przejmuje, bo postanowiła je wyśmiać. 

 Co prawda przegapiłam dzień π, ale mam własną na czole - napisała.

Na tym żartów nie koniec. Szelągowska wbiła bowiem przy okazji szpilę jednej z partii politycznych. 

PS. Do π nigdy nie dodajemy "s, bo jest katastrofa. Sprawdzone info - czytamy.

W tym miejscu warto przypomnieć, że projektantka wnętrz już wcześniej krytycznie wypowiadała się na temat Prawa i Sprawiedliwości.

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska Fot. dotindotin/Instagram

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska Fot. dotindotin/Instagram

Na InstaStories pojawiły się też kolejne zdjęcia Szelągowskiej, tym razem w "makijażu", który wykonała jej córka. Jak widać, pięcioletnia Wanda ma niezłą fantazję i nie bała się sięgnąć po ciemne kolory. 

Mam piżama party i z jakiegoś powodu moja córka uważa, że to oznacza, że poza oglądaniem filmów w piżamach i z popcornem, należy mieć pomalowane twarze. Jestem skunksem. Miałam być misiem, ale Wanda w trakcie zmieniła zdanie - śmiała się.

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska Fot. dotindotin/Instagram

Jak wam się podoba Dorota Szelągowska w takiej odsłonie? Wanda ma talent?

Więcej o: