Dorota Szelągowska żartuje z kryzysu wieku średniego. "Córka jeszcze nie wie, że można się wstydzić za matkę"

Dorota Szelągowska publikuje na Instagramie nagrania z wakacji w Tajlandii. Na jednym z nich buja się na ogromnej kuli w rytm przeboju Miley Cyrus. Prezenterka żartobliwie wspomniała też o kryzysie wieku średniego.

Dorota Szelągowska dała się poznać widowni telewizyjnej jako prezenterka i dekoratorka wnętrz. Metamorfozy mieszkań w jej wykonaniu bardzo spodobały się widzom stacji TVN. Fani interesują się też życiem prywatnym celebrytki. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 900 tysięcy użytkowników. Dorota Szelągowska udostępniła właśnie zabawny filmik z wakacji w tropikach.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska opowiada, jak schudła. Ogłasza: Rzucę palenie!

Dorota Szelągowska dodała zabawne wideo z wakacji: Cieszę się z tego momentu w życiu

Na udostępnionym nagraniu widzimy Dorotę Szelągowską, która buja się na dużej kuli w rytm słynnego przeboju Miley Cyrus "Wrecking Ball". Prezenterka napisała też o kryzysie wieku średniego. 

Naprawdę się cieszę z tego momentu w życiu. Syn jest dorosły i bawi go mój kryzys wieku średniego, a córka na tyle mała, że jeszcze nie wie, że można się wstydzić za matkę. Chwilo, trwaj - napisała Dorota Szelągowska na InstaStories.

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska Fot. Instagram.com/dotindotin

Dorota Szelągowska przebywa obecnie w Tajlandii, gdzie wybrała się razem z przyjaciółką. Prezenterka postawiła na aktywny wypoczynek. Oprócz podziwiania widoków i egzotycznej przyrody regularnie ćwiczy pod okiem trenera. Na instagramowym profilu zamieszcza sporo zdjęć i nagrań z zagranicznych wakacji. 

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.