Kendall Jenner wygląda naturalnie, ale taka nie jest. Lekarz ją zdemaskował! Zrobiła operacje, by dłużej pracować

Kendall Jenner niewątpliwie uchodzi za jedną z najbardziej naturalnych Kardashianek. Wystarczy przyjrzeć się jej zdjęciom i nie ma wątpliwości. Lekarz wymienił zabiegi, jakie mogła wykonać.

Kendall Jenner jest jedną z najlepiej opłacanych modelek na świecie i nie może narzekać na brak współpracy z największymi domami mody. Celebrytka nieco odbiega od swoich sióstr Kardashian-Jenner, przede wszystkim ze względu na to, że na pierwszy rzut oka może się wydawać, że nie poprawiała urody. Lekarz medycyny estetycznej poddał jej twarz analizie. 

Zobacz wideo Fagata o walce Lexy i ostatnich operacjach. „Były bolesne"

Lekarz medycyny estetycznej analizuje twarz Kendall Jenner

Kendall Jenner niewątpliwie zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat, co oczywiście mogło być efektem dorastania. Fani "Z kamerą u Kardashianów" poznali ją jako nastolatkę, a dziś jest już niemal 30-letnią kobietą. Lekarz medycyny estetycznej przeanalizował jej twarz i jest pewien, że przeszła kilka operacji plastycznych. Uwagę zwraca przede wszystkim nos modelki.

Nos Kendall Jenner zdecydowanie wygląda teraz zupełnie inaczej. Wydaje się węższy - zarówno na grzbiecie, jak i czubku. [...] Można też zauważyć, że ostatnio zmieniła się "naturalna eskpozycja nozdrzy". Może to być kwestia ustawienia się do zdjęcia, ale wydaje mi się, że mogła nieco skrócić czubek nosa - zauważa lekarz.

Oprócz tego Kendall Jenner mogła poddać się podobnemu zabiegowi, który wykonywała Belli Hadid. Mowa tu o podciągnięciu linii brwi.

Spójrzcie na położenie brwi. Wygląda zupełnie inaczej przy zestawieniu przed i po. Są z boku podciągnięte, dokładnie jak u Belli Hadid. 

Wiele celebrytek decyzje się na powiększenie ust. Ten zabieg znacznie zmienił jej uśmiech. 

Uwagę zwracają zęby, kiedy się uśmiecha. W przeszłości było widać prawie wszystkie, aż do linii dziąseł. Na nowych ta odległość jest znacznie mniejsza. Z pewnością wypełniła usta.

Kendall Jenner wygląda bardzo młodo, co może być zasługą wypełniaczy. Zdaniem lekarza mogła zdecydować się na implanty w policzkach.

To nie wygląda naturalnie. Wypełniacz daje nieco inny efekt. Nie rozkłada równomiernie blasku całej twarzy, w porównaniu do implantów. Mogła też użyć botoksu, ale on nie daje stałego efektu.

Lekarz stwierdził, że klan Kardashian-Jenner wykonując operacje plastyczne podąża za trendami, jednak z drugiej strony, to one tworzą tzw. "kanon piękna". 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.