Donald Tusk zadrwił z Morawieckiego na TikToku. To nagranie jest już hitem. "Kiedy wnuczka pyta"

Donald Tusk aktywnie prowadzi konto na TikToku. Na tej platformie śledzi go ponad 157 tysięcy obserwatorów. Ciekawe, czy wśród nich jest też Mateusz Morawiecki.

Donald Tusk jako tiktokowy twórca przemyca w krótkich materiałach wideo treści związane z polityką czy finansami. Nie brakuje w nich dobrego humoru, co docenia coraz większe grono odbiorców. W jaki sposób przewodniczący Platformy Obywatelskiej zadrwił z obecnego premiera? Filmik znajdziecie poniżej.

Zobacz wideo "Źle oceniam poprzednie rządy Tuska, ale to PiS zniszczyło polską wolność i solidarność"

Donald TuskDonald Tusk spełnił życzenie wnuczki. Urocze nagranie. "Miło popatrzeć"

Donald Tusk zgromadził miliony odsłon żartując z Morawieckiego

Polityk pod najnowszym tiktokiem zgromadził 2,1 mln odsłon. Co stoi za tym sukcesem? Humorystyczny przekaz, a dokładniej - żartowanie z Mateusza Morawieckiego. Tusk postanowił wybrać się do księgarni, gdzie przy kasie trafił na książkę "Mateuszek w tarapatach". Nagranie, w którym prezentuje okładkę książki ,zostało podpisane następująco:

Kiedy wnuczka pyta, co będzie, jak dziadek wygra wybory...

Donald Tusk jest bardzo zaangażowanym dziadkiem. W mediach społecznościowych często pozuje ze swoimi wnukami i wnuczkami, dziećmi Michała i Katarzyny Tusk.

Obserwatorom polityka spodobało się to wideo.

Uwielbiam! Za ten luz, za przekaz, za ciepło, które od pana bije.
Najlepsze, co dziś zobaczyłem.
My wiemy, jak będzie!!! Będzie pięknie.

Nagrywanie tiktoków stało się szalenie popularne wśród polityków. W ten sposób mogą dotrzeć do młodszego pokolenia. Jednym z liderów na tej platformie jest Sławomir Mentzen z partii Nowa Nadzieja. Na swoim koncie zgromadził ponad 677 tys. fanów.

Donald Tusk wytłumaczył Roberta LewandowskiegoDonald Tusk powiedział, czemu Robert Lewandowski dostał czerwoną kartkę

Zobacz też: Kasia Tusk gotuje w towarzystwie córek. Kuchnia robi wrażenie. Szczególnie retro piekarnik i blaty z szarego marmuru

Więcej o: