Kasia Tusk gotuje w towarzystwie córek. Kuchnia robi wrażenie. Szczególnie retro piekarnik i blaty z szarego marmuru

Katarzyna Tusk spędziła niedzielny poranek w kuchni. Wnętrze urządziła naprawdę stylowo. Uwagę przyciąga zwłaszcza kuchenka w stylu retro.

Katarzyna Tusk zdobyła popularność dzięki prowadzeniu lifestylowego bloga. Dziś jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Celebrytka nie ogranicza się tylko do działalności w internecie. Wydała także kilka książek i stworzyła własną markę modową. Córka byłego premiera ma doskonałe wyczucie stylu. Obdarzona jest zmysłem estetycznym, którego przejawy widać nie tylko w dopracowanych stylizacjach, ale także we wnętrzach mieszkania blogerki.

Zobacz wideo Ciężarna Kasia Tusk z rodziną w Toskanii

Kasia Tusk gotuje w towarzystwie córek. Kuchnia blogerki robi wrażenie. Spójrzcie na ten piekarnik!

Instagramowy profil Katarzyny Tusk jest obserwowany przez ponad 400 tysięcy fanów. Blogerka chętnie dzieli się tam urywkami swojego życia prywatnego. Ostatnio influencerka pokazała, jak wyglądał jej niedzielny poranek. Postanowiła przyrządzić śniadanie z pomocą córek. Dziewczynki świetnie radziły sobie w kuchni.

Nie dla podróży. Nie dla spektakularnych sukcesów. Nie dla wielkich chwil, które trwają kilka sekund. Warto żyć dla niedzielnych poranków - napisała na InstaStories.

Katarzyna TuskKatarzyna Tusk Instagram/ makelifeeasier_pl

Przy okazji na zdjęciu można było dostrzec fragment kuchni Katarzyny Tusk. W pomieszczeniu dominuje biel i jasne barwy. Całość uzupełniają blaty wykonane z szarego marmuru. Uwagę zwraca też okazały okap, wykończony ozdobnymi listwami. Centralnym elementem jest jednak piekarnik w stylu retro. Blogerka zadbała także o pozostałe dodatki. Czajnik i inne przybory kuchenne również utrzymane są w podobnym stylu.

Jak wam się podoba retro kuchnia Katarzyny Tusk?

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.