Oscary 2023. Stylistka komentuje: Drzymalska zachwyciła w Hermes, Kidman w cekinach z nonszalancją [TYLKO U NAS]

Gwiazdy nie zawiodły na oscarowym, tym razem szampańskim dywanie. Nicole Kidman olśniła w kreacji od Armaniego. Nie zabrakło też polskich akcentów - Sandra Drzymalska pojawiła się w sukience domu mody Hermes. Poprosiliśmy stylistkę Martę Wiktorię Wolniak o ocenę oscarowych looków.

W Los Angeles trwa 95. ceremonia wręczenia Oscarów. Organizatorzy wyjątkowo postawili w tym roku na szampański, a nie jak zwykle czerwony dywan. Oczywiście zaroiło się na nim od gwiazd kina. Poprosiliśmy stylistkę Martę Wiktorię Wolniak o ocenę tegorocznych stylizacji.

Zobacz wideo Sandra Kubicka: "Gdybym tak wyszła ubrana na Oscary, byłoby wow. W Polsce wyszło festiwalowo"

Kidman w cekinach od Armaniego, Drzymalska w Hermes

Stylistka mody wyróżniła kreację, w której pojawiła się Florence Pugh. W ubiegłym roku pionierką była Kristen Stewart, która na oscarową galę założyła shorty. W tym roku trend wolności na czerwonym dywanie kontynuuje aktorka, którą wkrótce zobaczymy w drugiej części "Diuny". 

Stylizacja Florence to statement i ukłon w kierunku formy i nowoczesności połączonej z klasyczną, wielką suknią w stylu black tie gown od Valentino. To forma rebelii - powiedziała Marta Wiktoria Wolniak.

Florence PughFlorence Pugh Fot. Jordan Strauss/AP

Nicole Kidman zazwyczaj nie zawodzi podczas oscarowych gal. I tym razem australijska piękność pojawiła się w spektakularnej kreacji. 

Legenda czerwonego dywanu jak zwykle wygląda bardzo nonszalancko w posągowej kreacji z cekinów domu mody Armani. Sukienka została ozdobiona bardzo modnymi w tym sezonie kwiatami 3D, a do tego aktorka w kontraście postawiła na proste, rozwiane włosy - stwierdziła Marta Wiktoria Wolniak.

Nicole KidmanNicole Kidman Fot. Jordan Strauss/AP

Jedną z faworytek tegorocznej gali jest Jamie Lee Curtis, która otrzymała nominację dla aktorki drugoplanowej za film "Wszystko wszędzie naraz".

Jamie Lee Curtis postanowiła dopasować się do szampańskiego dywanu w swojej błyszczącej, nude sukience z elementami wszytego gorsetu od Dolce & Gabbana. Aktorka wygląda ponadczasowo i tak jak większość gwiazd w tym roku poszła w kierunku glamour - podkreśliła Marta Wiktoria Wolniak.

Jamie Lee CurtisJamie Lee Curtis Fot. Jordan Strauss/AP

Na oscarowym szampańskim dywanie nie zabrakło też polskiej reprezentacji. Sandra Drzymalska w tym sezonie wystąpiła w filmie Jerzego Skolimowskiego "Io" i to zaprowadziło ją na ceremonię w Los Angeles. 

Polka pokazała się w kreacji domu mody Hermes w bardzo klasycznym, wręcz skromnym wydaniu pomimo cekinów. Sukienka w kolorze miedzianego złota podkreśliła sylwetkę i urodę utalentowanej aktorki - dodała Marta Wiktoria Wolniak.

Sandra DrzymalskaSandra Drzymalska Fot. Jordan Strauss/AP

Więcej stylizacji gwiazd z tegorocznych Oscarów znajdziesz w galerii na górze strony. 

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.