Katarzyna Sokołowska świętowała 50. urodziny w gwiazdorskim gronie. Gessler upiekła tort.... z 20 kostek masła [ZDJĘCIA]

Katarzyna Sokołowska wróciła do Polski i w końcu miała okazję świętować urodziny w gronie przyjaciół. Widać, że świetnie się bawili.

Katarzyna Sokołowska 23 lutego świętowała 50. urodziny. Ten wyjątkowy dzień spędziła na zagranicznych wakacjach w gronie rodzinnym. Artur Kozieja wraz z siedmiomiesięcznym synem Lwem zaskoczyli ją słodkim kawałkiem ciasta i bukietem kwiatów na plaży. Teraz reżyserka pokazów mody wróciła do Polski i czekała na nią kolejna niespodzianka. Tym razem od przyjaciół.

Zobacz wideo Michał Piróg komentuje aferę z Karoliną Pisarek. "Chlapnęła coś"

Lara Gessler mieszkanie Eklektyczne mieszkanie Lary Gessler. Niepowtarzalny klimat

Katarzyna Sokołowska świętowała urodziny w gwiazdorskim gronie

10 marca Katarzyna Sokołowska wraz z przyjaciółmi wybrała się do kina, gdzie zaśpiewano jej "Sto lat". Później poszli świętować do jednej z warszawskich restauracji. Tego wieczora towarzyszyli jej między innymi Artur Kozieja, Lara Gessler czy Robert Kupisz. Z opublikowanych w mediach społecznościowych nagrań możemy się domyślać, że zabawa była przednia. Wszyscy tańczyli i śpiewali największe hity. W pewnym momencie reżyserka pokazów mody nawet zaczęła udawać, że udziela wywiadu.

Moda modą, mnie teraz zaczęło bardziej interesować ciało. Kochani, jestem zachwycona - mówiła Katarzyna Sokołowska.

Urodziny Katarzyny SokołowskiejUrodziny Katarzyny Sokołowskiej Instagram @rmichalak


Katarzyna Sokołowska otrzymała od przyjaciół mnóstwo prezentów, ale jeden z nich szczególnie się wyróżniał. Okazuje się, że Lara Gessler osobiście upiekła tort i zużyła do niego 20 kostek masła. Wypiek ozdobiła pięknymi kwiatkami.

Urodziny Katarzyny SokołowskiejUrodziny Katarzyny Sokołowskiej Instagram @lara_gessler

Więcej zdjęć z 50. urodzin Katarzyny Sokołowskiej znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Katarzyna Sokołowska Katarzyna Sokołowska ma powód do świętowania. Mija szósta rocznica jej związku

Więcej o: