Elegancka Małgorzata Kożuchowska pod operą w Syndey. Stylizacja odważna. Ale ryzyko się opłaciło

Małgorzata Kożuchowska spełniła jedno z największych marzeń i odwiedziła operę w Sydney. Na tę okazję wybrała piękną stylizację.

Małgorzata Kożuchowska obecnie przebywa na wakacjach w Australii, gdzie ma okazję podziwiać niezwykłe dla tego regionu walory natury, próbować sportów wodnych, ale i zasmakować kultury. Poznała nawet Snoop Dogga. W tym wszystkim aktorka po raz kolejny udowadnia, że jest jedną z najlepiej ubranych Polek. Wystarczy spojrzeć na jej ostatnią stylizację. 

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska o mobbingu. "Kiedyś to było na porządku dziennym"

Elegancka Małgorzata Kożuchowska wystrojona pod operą w Sydney

Sydeny Opera House wywiera ogromne wrażenie za sprawą niezwykle nowoczesnego gmachu. Budynek w 2007 roku wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wielu wielbicieli sztuki marzy o tym, aby móc na żywo zobaczyć słynną operę, a w gronie tych osób znalazła się Małgorzata Kożuchowska. W końcu spełniła swoje pragnienie. 

Na tę wyjątkową okazję Małgorzata Kożuchowska wybrała całą czarną stylizację. Top z koronkowym zdobieniem zestawiła z długą spódnicą z wycięciem, które wyeksponowało jej nogi. Do tego dobrała marynarkę, którą zarzuciła na jedno ramię i szpilki. Całość dopełniła srebrna torebka i okulary przeciwsłoneczne. 

Spełniłam swoje kolejne marzenie… i wciąż nie mogę uwierzyć, że to prawda. Cieszę się jak dziecko i dobrze mi z tym. Opera House odkąd pamiętam była na liście miejsc na świecie, które chciałam odwiedzić, ale zawsze coś stało na przeszkodzie; za daleko, za drogo, za mało czasu, nie ta pora roku itp. I wreszcie się udało! - pisała Małgorzata Kożuchowska.
 

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.