Fani porównują Paulinę Rzeźniczak w bieliźnie do Emily Ratajkowski. Zasugerowali, że powiększyła usta

Paulina Rzeźniczak udostępniła nowe wideo na Instagramie. Żona Jakuba Rzeźniczaka zaprezentowała swoją stylizację. W komentarzach posypały się komplementy. Jedna z fanek była przekonana, że celebrytka powiększyła usta. Paulina nie trzymała jej w niepewności.

Paulina Rzeźniczak od czasu ślubu z Jakubem Rzeźniczakiem regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia i filmiki. W najnowszym wideo gwiazda postanowiła zaprezentować fanom codzienną stylizację. W komentarzach nie zabrakło słów zachwytu. Pojawiły się jednak insynuacje, że majstrowała przy twarzy i powiększyła usta. Żona piłkarza szybko postanowiła wyjaśnić tę kwestię. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ich części ciała są warte grube miliony! Madonna miała ubezpieczyć biust, ale Mariah Carey przebiła ją kreatywnością

Zobacz wideo Rzeźniczak wyrzuca narzeczoną poza burtę

Fani porównują żonę Rzeźniczaka do Emily Ratajkowski. Zasugerowali, że powiększyła usta

Paulina Rzeźniczak w ostatnim czasie przeszła spektakularną metamorfozę. Ukochana piłkarza zdecydowała się na mocne cięcie i od teraz można oglądać ją w modnym bobie. Metamorfoza podzieliła obserwatorów influencerki. Część z nich uważa, że zdecydowanie lepiej było jej w długich włosach, a pozostali są zachwyceni efektem końcowym. 

Rzeźniczak opublikowała na Instagramie nowe wideo, w którym pokazała, jak szykuje się do rozpoczęcia dnia. Zaprezentowała się w bieliźnie Calvina Kleina i dżinsowych spodniach. 

 

W komentarzach fani podkreślili, że Paulina Rzeźniczak w nowych włosach wygląda obłędnie. Jedna z obserwatorek stwierdziła, że celebrytka powiększyła usta i zastanawiała się, na jaką ilość kwasu się zdecydowała. 

Chwilami przypominasz mi Emily Ratajkowski.
Świetnie wyglądasz! Świeżo, młodzieńczo, a fryzurka obłędna.
Pięknie powiększone usta. To jeden ml czy więcej - zapytała internautka.

Paulina szybko opowiedziała na komentarz i podkreśliła, że jej usta są naturalne i nie powiększała ich. 

Zero - odpisała krótko żona piłkarza, tym samym ucinając spekulacje.

Fani porównują żonę Rzeźniczaka do Emily Ratajkowski. Zasugerowali, że powiększyła ustaFani porównują żonę Rzeźniczaka do Emily Ratajkowski. Zasugerowali, że powiększyła usta Fot. Instagram/ paulina_rzezniczak

ZOBACZ: Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka chwalą się nagraniem z łóżka

Cher i Alexander 'AE' EdwardsCher z partnerem młodszym o 39 lat. Pojawili się na pokazie Versace

Więcej zdjęć Pauliny Rzeźniczak znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: