Książę Harry zaliczył wpadkę na weselu. Przyszedł w dziurawych butach! Meghan Markle też się nie popisała

Książę Harry ma na koncie niezłą modową wpadkę. Na weselu przyjaciół stawił się z dziurą w bucie. Meghan Markle także tego dnia zaliczyła gafę. Internauci niczego nie wybaczają.

Wpadki wśród gwiazd są na porządku dziennym. Jednak po członkach rodziny królewskiej oczekuje się nienagannego zachowania i prezencji. Jak się okazuje, także im zdarzają się potknięcia. W sierpniu 2018 roku książę Harry i Meghan Markle bawili się na weselu przyjaciół. Nie było to jednak ich najlepsze wyjście, ponieważ obydwoje zaliczyli wpadki, a internauci dopatrzyli się niedociągnięć w stylizacjach Sussexów. Jest to dość niecodzienna sytuacja, ponieważ Meghan Markle słynie z nienagannego wyglądu i precyzyjnego looku. Może mieli gorszy dzień?

Zobacz wideo "Harry i Meghan" - dokument o życiu wśród członków rodziny królewskiej. "Znajdowali sposób, by mnie zniszczyć" [ZWIASTUN]

Książę Harry w dziurawych butach na weselu przyjaciół. Meghan Markle również się nie popisała

Książę Harry postawił na frak ze spodniami w pionowe pasy. Gdy się poruszał, internauci zauważyli, że w jego bucie jest dziura. I to dość spora. But nie mógł się zniszczyć podczas tego wyjścia, ponieważ już kilka miesięcy wcześniej książę został sfotografowany w tych samych butach. Z tą samą dziurą.

Nie jestem dla siebie już tak surowy po tym, jak zobaczyłem dziś księcia Harry'ego z dziurą w butach! - napisał użytkownik Twittera.

Wpadkę zaliczyła również żona księcia. Meghan Markle na ślubie przyjaciół postawiła na czerń. W tym kolorze wybrała koszulę, fascynator, a także buty i torebkę. Połączyła to z plisowaną spódnicą midi w kolorach pudrowego różu, bieli, granacie i ciemnej zieleni. Bluzka księżnej zapinana była na guziki. Do pewnego momentu wszystkie były zapięte. Meghan Markle nie zorientowała się, że jeden z nich nagle się odpiął. Spod czarnej koszuli przez moment było widać jej koronkowy biustonosz. 

Książę Harry, księżna MeghanKsiążę Harry i Meghan Markle wybrali się po świąteczną choinkę. Wnuk królowej został pomylony z... pracownikiem plantacji

To ewidentnie nie był ich dzień.

Więcej o: