To koniec "Miasta kobiet". Kwaśniewska zdradziła przyczynę. Nawiązuje do nowego dyrektora

To już oficjalne - "Miasto kobiet" ponownie znika z ramówki TVN Style. To duża zmiana dla prowadzącej talk-show Aleksandry Kwaśniewskiej, która zdecydowała się skomentować medialne doniesienia.

Na początku marca na widzów TVN Style czekała dość przykra niespodzianka. W mediach pojawiła się informacja, że w wiosennej ramówce nie zobaczymy już kolejnych odcinków programu "Miasto kobiet". Presserwis przekazał również, że będąca jedną z prowadzących talk-show Marzena Rogalska otrzymała już propozycję udziału w innym formacie. Co jednak dalej z medialną karierą Aleksandry Kwaśniewskej? Głos w tej sprawie zabrała sama zainteresowana. Nieszczególnie martwi się stratą posady w telewizji.

Zobacz wideo Kwaśniewska o dorastaniu

Aleksandra Kwaśniewska o zakończeniu "Miasta kobiet". Ma już plan

Zasypywana wiadomościami na temat zakończenia emisji "Miasta kobiet" Aleksandra Kwaśniewska potwierdziła w instagramowym poście medialne doniesienia. Jak ujawniła, taką decyzję podjął nowy dyrektor stacji, a on sama wie o tym już od jakiegoś czasu.

TVN Style od grudnia ma nowego dyrektora, który układa de facto zupełnie nową ramówkę, w której nie ma miejsca na żaden talk-show. Taką ma wizję i pełne prawo ją realizować. O tym, że nie będzie kolejnego sezonu "Miasta kobiet", poinformował mnie osobiście jeszcze w styczniu - pisze Kwaśniewska.

Choć te drzwi zamknęły się już za Aleksandrą Kwaśniewską, nie oznacza to, że na dobre zniknie ona z telewizji. Wyjawiła bowiem, że nowy szef TVN Style zaproponował jej powrót w nowym formacie jesiennym. Kwaśniewska studzi jednak emocje i przyznaje, że nie wie jeszcze, co z tego wyjdzie. Uspokoiła też wszystkie osoby, które martwią się o jej medialną karierę.

Poza wszystkim to tylko telewizja. Żyłam bez niej wcześniej i jakby co, będę żyła dalej. Już wkrótce usłyszycie kolejne piosenki z moimi tekstami, a z szuflad powyciągałam rzeczy do dokończenia, czekające na taki moment, jak ten właśnie - zaznaczyła.
 

Kwaśniewska dodała także, że żal jej "Miasta kobiet", bo wie, jak ważny był to program dla wielu osób.

"Miasto kobiet" pierwotnie emitowane było w TVN Style od 2004 do 2010 roku, a talk-show z nowymi prowadzącymi, którymi oprócz Kwaśniewskiej zostały także Marzena Rogalska i Olga Legosz, wznowiono w 2021 roku. Objęcie roli gospodyni w "Mieście kobiet" był powrotem na szklany ekran również dla Aleksandry Kwaśniewskiej, która na kilka lat zniknęła ze świata mediów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.